Meble jak z bajki

Barcelona szczyci się tytułem jednego z najpiękniejszych miast Europy. Niezwykłe oblicze nadają jej przede wszystkim budowle najsłynniejszego Katalończyka – mistrza Antonio Gaudiego, o którym mówi się, że tworzy architekturę z krainy baśni. Nowa kolekcja mebli nie bez powodu nosi taką właśnie nazwę.

Ciężko się dziwić, dlaczego wielu ludzi błędnie uważa Barcelonę za stolicę Hiszpanii. Wspaniałe położenie na niewysokich wzgórzach, które łagodnie obniżają się ku złocistym plażom wybrzeża Morza Śródziemnego nadaje miastu niepowtarzalny charakter. Dodajmy do tego jedyną w swoim rodzaju architekturę, unikalny styl, zapierające dech w piersiach zabytki oraz cudowną atmosferę pełną życia. Tutaj nie tylko domy i kościoły, ale nawet ławki są dziełami sztuki!

barcelona pinio2

Meble Barcelona firmy Pinio

Kolekcja „Barcelona” to piękny w swojej prostocie zestaw sosnowych mebli, który zachwyca oryginalnym stylem wykonania i posiada magiczną cechę – rośnie wraz z dzieckiem. Bardzo proste kształty, minimum ozdobników i naturalne, jasne, lite drewno pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni w pokoju dziecka. „Barcelona” adresowana jest zarówno do pokoików maluszków jak i starszych dzieci. Dzięki dodatkowym bryłom pozwala cieszyć się meblami od lat niemowlęcych do czasów szkolnych, a może jeszcze i dłużej.

barcelona aranz 02 JPG

Meble Barcelona firmy Pinio

„Barcelona” nazewnictwem i dekorami nawiązuje do słonecznej Hiszpanii: „El Rey”, „La Camiseta”, „La Prenda” czy „El Abrigo” to tylko propozycje dekorów. Na specjalne życzenie klienta, Pinio wykona dowolny napis, dzięki czemu możemy w prosty i jednocześnie efektowny sposób, spersonalizować meble naszego dziecka.

barcelona pinio

Meble Barcelona firmy Pinio

Kolekcja Pinio „Barcelona” dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznym – białym i ciepłym, kremowym.

Pinio, marka należąca do firmy Drewnostyl, urzeka swoją prostotą i ponadczasowym wzornictwem. To meble na lata, nie tylko ze względu na solidne wykonanie i naturalne sosnowe drewno. Dzięki klasycznym bryłom w jasnej kolorystyce, meble Pinio gwarantują nieskończoną możliwość aranżacji, w zależności od panujących trendów i własnej inwencji twórczej.

barcelona det 02 JPG

Meble Barcelona firmy Pinio

Leave a Reply