Kolekcja mebli dla bliźniaków i jedynaków

Pojedyncze łóżko z pojemnikiem na pościel czy z dodatkowym, wysuwanym materacem? Biurko zwykłe czy nastawne? A co z szafą? Mniejsza czy większa? Narożna czy prostokątna? Zestaw mebli młodzieżowych Moya oferuje wiele wariantów aranżacyjnych, które można wykorzystać zarówno do urządzenia pokoju jednego dziecka jak i rodzeństwa.

Cała kolekcja mebli Moya została zaprojektowana w stonowanym zestawieniu kolorów. Jasny, przyjemny dla oka odcień Dębu Bergamo dobrze wygląda w połączeniu z delikatną szarością (dekor Congo). Meble będą pasować zarówno do pokojów z barwnymi dekoracjami na ścianach, jak i w bardziej oszczędnych stylistycznie wnętrzach.

meble dzieciece Agata 1

Kolekcja Moya dostępna w salonach sieci Agata

W każdych warunkach

Przy mniejszym metrażu warto wykorzystać biurko nastawne, wsparte na pojemnej szafce z trzema szufladami. Do szafy narożnej można dopasować przystawkę z ustawnymi półkami na książki, płyty i różne drobiazgi, a całą aranżację uzupełnić o łóżko z pojemnikiem na pościel i komodę. W większych pokojach na pewno znajdzie się miejsce na wysoki regał, dodatkowe szafki z półkami i szufladami, a nawet szafkę RTV na telewizor i konsolę do gier.

meble dzieciece Agata 2

Kolekcja Moya dostępna w salonach sieci Agata

Łóżko z szufladą i dodatkowym materacem to doskonałe rozwiązanie dla pokoju, który dzieli ze sobą rodzeństwo. W takim przypadku warto wybrać największą szafę z kolekcji (narożną, w wariantach z drzwiami po lewej lub prawej stronie) oraz dodatkowe półki wiszące dostępne w rożnych rozmiarach.

meble dzieciece Agata 3

Kolekcja Moya dostępna w salonach sieci Agata

W skład kolekcji Moya wchodzą:

– Łóżko z pojemnikiem na pościel i materacem
– Łóżko górne i dolne
– Biurko (2 warianty – klasyczny i nastawny)
– Szafa narożna (3 wielkości)
– Szafa prostokątna
– Szafa przesuwna
– Komoda
– Półka wisząca (2 wielkości)
– Półka ścienna
– Szafka (8 wielkości)
– Regał
– Przystawka
– Szuflada

Kolekcja Moya dostępna jest w salonach sieci Agata.

Leave a Reply