Pastelowe akcesoria do pokoju dziecięcego

Marka Lamps&Company od 2012 roku tworzy wysokiej jakości akcesoria do wyposażenia pokoju dziecięcego: począwszy od oświetlenia, po tekstylia oraz meble. Teraz w ofercie marki pojawiło się kilka nowości, doskonale uzupełniających wyposażenie dziecięcych pokoików.

Anna Nawrot, twórczyni i projektantka marki, starannie dobiera kolory, aby cieszyły oko, a wypełnione nimi wnętrza nie były przytłaczające. Jej produkty wyróżnia najwyższa jakość używanych materiałów oraz dbałość o detale. Do wyrobu lamp i łóżeczek Lamps&Company stosuje naturalne drewno bukowe, malowane farbami ekologicznymi. Produkty charakteryzuje także funkcjonalność. Pościele mają sprężyste wypełnienie antyalergiczne, dzięki któremu można je prać w całości, zaś każda lampa stojąca podbita jest filcem zapobiegającym rysowaniu mebli.

Teraz w ofercie sklepu pojawiły się nowe dodatki, pozwalające ciekawie i designersko udekorować starannie urządzone wnętrze: ozdobne drewniane napisy z imieniem dziecka, w kilku pastelowych kolorach, wykonywane na zamówienie, banery i girlandy z literkami, pasujące do kolekcji lamp i pościeli, urocza półka chmurka w 7 pastelowych kolorach, kolorowe ramki, plakaty z wesołymi napisami, które rozweselą pokój i kolorowe pompony w różnych wielkościach. Oprócz tego pojawił się kinkiet z wtyczką, który można zawiesić w dowolnym miejscu pokoju, a z lampą wiszącą i stojącą stworzy piękny komplet. Nowością jest także szeroki wybór naklejek ściennych polskiej firmy Dekornik. Można wybrać jedną, dużą naklejkę, w postaci kolorowej mapy lub zwierzątka, albo stworzyć wzór, przypominający tapetę, z wielu mniejszych. Nie zabrakło naklejek wycinanych z czarnej tablicowej folii, po której można pisać kredą lub mazakami kredowymi. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań Lamps&Company proponuje tapety Esta Home w kilkudziesięciu wzorach do wyboru.

Lamps&Company poszerzyło również ofertę o firanki i rolety, również wykonywane na zamówienie, w dobrze znanych wersjach wzorniczych. Oprócz tego w sklepie znajdziecie szeroki wybór dywanów dziecięcych, wełnianych, akrylowych i bawełnianych, a także meble Pinio – w Showroomie na Wilanowie znalazły się elementy z kolekcji Marsylia oraz Moon.

akcesoria do pokoju dziecka 1

fot. Lamps&Company

akcesoria do pokoju dziecka 2

fot. Lamps&Company

 

akcesoria do pokoju dziecka 3

fot. Lamps&Company

akcesoria do pokoju dziecka 4

fot. Lamps&Company

 

akcesoria do pokoju dziecka 5

fot. Lamps&Company

akcesoria do pokoju dziecka 6

fot. Lamps&Company

 

akcesoria do pokoju dziecka 7

fot. Lamps&Company

Leave a Reply