Biurka drewniane: polski design w pokoju ucznia

Urządzając miejsce do nauki dla naszego dziecka, pamiętajmy, że już od najmłodszych lat najmłodsi nabywają nawyki. Warto zadbać o te najlepsze.

Urządzając pokój dla ucznia, musimy pamiętać, że jest to nadal pokój dziecka. Dlatego ważny będzie podział na strefy do zabawy i do nauki. Nie sposób więc przecenić rolę biurka i odpowiednio dopasowanego do niego krzesła. Pamiętajmy, że już od najmłodszych lat ma to ogromny wpływ na postawę dziecka. Zwracajmy uwagę nie tylko na wygląd mebla, ale tez na funkcjonalność, czyli wymiary i kształt. Polscy projektanci zadbali o najmłodszych. W ofercie showroomu GOOD INSIDE możemy znaleźć wiele ciekawych i oryginalnych projektów od polskich producentów – małych manufaktur.

Biurko FRISK z szufladami, Plywood Project
Cena brutto: 2 088zł

To mebel, dzięki któremu stworzymy idealną przestrzeń do nauki i pracy. Duży blat roboczy sprawia, że znajdzie się miejsce zarówno do nauki, jak i zabawy. Prezentowana wersja posiada dwie szuflady umieszczone pod blatem, które dają możliwość schowania komputera, czy też skarbów Twojego dziecka.

drewniane meble do pokoju ucznia 6

Biurko FRISK z szufladami, Plywood Project

Biurko ToDo, Marcin Gładzik dla RAGABA
Cena brutto: 990zł

Minimalistyczne, funkcjonalne biurko z dyskretną szufladą. Wykonane ze sklejki brzozowej transparentnie lakierowanej z widocznymi słojami. W połączeniu z drewnianymi nogami dodaje uroku i ociepla wnętrze. Duży blat pozwala na swobodę podczas nauki, a szuflada umożliwia zorganizowanie podręcznych akcesoriów. Szuflada biurka wyposażona jest w prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem, jest szeroka na 55 cm i głęboka na 37,5 cm. Biurko dostępne w 4 kolorach: białym, szarym, żółtym i niebieskim.

drewniane meble do pokoju ucznia 4

Biurko ToDo, Marcin Gładzik dla RAGABA

Biurko z 2 przegrodami, nogi metalowe, Mo WOODWORK
Cena brutto: 2 495zł

Biurko powstało w wyniku inspiracji skandynawskim wzornictwem przełomu wieku. Mo WOODWORK chciało stworzyć mebel, który będzie nie tylko piękny, ale również funkcjonalny. Wyposażyli go w strefy przechowywania: wnęki i szuflady dostępne w różnych konfiguracjach. Biurko wykonali z litego drewna dębowego oraz drewna powleczonego naturalnym fornirem dębowym, wszystko perfekcyjnie wykończyli twardym olejowoskiem. Dzięki obłym, geometrycznym nogom, całość nabiera unikalnego charakteru.

drewniane meble do pokoju ucznia 5

Biurko z 2 przegrodami, nogi metalowe, Mo WOODWORK

Biurko FUSS, WOOD REPUBLIC
Cena brutto: 2 450zł

Biurko FUSS nie jest meblem, który ma tylko jedno zastosowanie i funkcję. Dzięki żywiołowej i oryginalnej formie może dostosować się do swojego przeznaczenia. Wykonane jest od początku do końca metodą handmade, każdy element wykańczany jest ręcznie. Do produkcji Wood Republic używa wysokiej jakości drewna (sklejka, czyli sprasowane płaty litego drewna brzozowego). Impregnaty, jakie stosują, to naturalne woski olejne do drewna odporne na ścieranie i zabrudzenia.

drewniane meble do pokoju ucznia 1

Biurko FUSS, WOOD REPUBLIC

Tablica organizacyjna Pegboard GAPPA, WOOD REPUBLIC
Cena brutto: 1 690zł

Gappa to modułowy system do sprytnego przechowywania. Nie szukaj dziury w całym, tylko samodzielnie zaprojektuj wymarzony regał swojego dziecka. Wykonany jest od początku do końca metodą handmade, każdy element wykańczany jest ręcznie.Do produkcji Wood Republic używa wysokiej jakości drewna (sklejka czyli sprasowane płaty litego drewna brzozowego). Drewno preparują tak, aby powierzchnia pozwalała na swobodne użytkowanie.

drewniane meble do pokoju ucznia 2

Tablica organizacyjna Pegboard GAPPA, WOOD REPUBLIC

Leave a Reply