Zestawy obiadowe dla niejadków

zestaw obiadowyOdpowiednie naczynia dla dzieci to prosty trik, żeby czas spędzany przy stole przestał być stresującym i uciążliwym sprawdzianem dla rodziców.

Dbając o potrzeby najmłodszych konsumentów, marka Gerlach wzbogaciła swoją ofertę o linię Gerlach Kids. W jej skład wchodzą naczynia, sztućce i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Psotki, nowość produktowa w portfolio firmy, to zastawa obiadowa dla najmłodszych, której cechą charakterystyczną jest przede wszystkim niebanalny design. Naczynia pokryte są barwnymi, rozbudzającymi kreatywność ilustracjami zaprojektowanymi przez autora oprawy graficznej znanych bajek i wierszy dla dzieci. Na talerzykach goszczą bohaterowie rodem z baśni: wróżki, misie, rycerze i piraci, którzy umilą każdy posiłek.

Psotki to nie tylko fantazyjny wzór, który spodoba się każdemu maluchowi, ale także gwarancja bezpiecznego i długotrwałego użytkowania. Zestaw obiadowy z linii Gerlach Kids wykonany jest z melaminy – lekkiego, odpornego  materiału. Ponadto przemyślane i dostosowane do potrzeb dzieci kształty sprawiają, że naczynia są funkcjonalne oraz łatwe w użytkowaniu.

zestawy obiadowe
Zestawy obiadowe Psotki dostępne są we wzorach zaprojektowanych z myślą o chłopcach i dziewczynkach. W ofercie znajdują się cztery komplety naczyń przedstawiające bajkowe motywy – wróżki, misie, rycerzy i piratów. W skład każdego zestawu wchodzą 3 elementy: kubek (177 ml), miska (ok. 14 cm) oraz talerzyk (22 cm). Cena za komplet wynosi 69 zł.

Leave a Reply