Modne wyposażenie łazienki – akcesoria łazienkowe

Zastanawiasz się, jak w modny sposób udekorować łazienkę? Podpowiadamy, jak za pomocą kilku drobiazgów ozdobić to wnętrze. Sprawdź i zainspiruj się!

Depositphotos 33610431 s 2019

Odpowiednio urządzona łazienka, pozwoli Ci poczuć się w niej jak w prawdziwym salonie SPA. Poznaj listę najważniejszych akcesoriów łazienkowych, które uprzyjemnią Ci codzienną pielęgnację.

Miękkie ręczniki

Ręcznik to podstawowy element aranżacji każdej łazienki. Pamiętaj, że wybierając ręcznik do łazienki, musisz zwrócić uwagę na jego funkcjonalność, ale także na styl, w jakim urządzona jest Twoja łazienka. Te z jednej kolekcji prezentować się będą elegancko i stylowo. Jeśli chcesz ożywić trochę tę przestrzeń, postaw na ręczniki w różnych kolorach. Muszą one jednak pasować do siebie. Kompozycja beżu z kremem bądź bieli i czerni będzie pięknie prezentować się we wnętrzu.

Dywanik łazienkowy

To kolejny, bardzo przydatny, element aranżacji tego wnętrza. Dywanik typu „shaggy” jest niezwykle miękki i puszysty. Wychodząc z wanny bądź spod prysznica, poczujesz jego przyjemną strukturę pod stopami.

Lustro

Bez niego trudno byłoby Ci zadbać o codzienną pielęgnację. Duże lustro w pięknej ramie będzie wyjątkową ozdobą tego wnętrza. Urządzając łazienkę w stylu glamour, postaw na lustro w złotej bądź srebrnej ramie. Z kolei do nowoczesnej łazienki pasować będzie proste lustro bez ramy bądź w drewnianej ramie. Wybór należy do Ciebie!

Depositphotos 443397848 s 2019

Leave a Reply