Nowa kolekcja pościeli: dobry design w sypialni

Dobry design jest zawsze w cenie. Kusi swoją prostotą, a zarazem wyszukanym wzornictwem. Nowość w ofercie Dekoria.pl – kolekcja Dream & Fun – jest odpowiedzią na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Łączy w sobie to, co pożądane: styl i wysoką jakość.

Sypialnia to miejsce, które jest prawdziwą oazą spokoju. Tu odpoczywamy i regenerujemy siły po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak ważny jest komfort i estetyka wnętrza, które osiągniemy za pomocą wysokiej jakości produktów. Łóżko stanowi centralny punkt każdej sypialni, a pościel jest niczym nasza druga skóra. Dlatego powinniśmy poświęcić wystarczająco dużo uwagi, by wybrać produkt spełniający nasze oczekiwania.

Kolekcja Dream & Fun to wysokiej jakości pościel wykonana z satyny bawełnianej. Jej charakterystyczną cechą jest oryginalny deseń i modna kolorystyka. Miła w dotyku bawełna stwarza optymalne warunki dla zdrowego snu. Nowa kolekcja pościeli została opracowana z myślą o różnych potrzebach i oczekiwaniach klientów. Różnorodność przejawia się zarówno w kolorystyce, jak i modnym wzornictwie. Dzięki temu każdy znajdzie coś interesującego: kwiaty, pasy czy nowoczesne wzornictwo. – Zależy nam na tym, by nasza oferta była umiejętnie dopasowana do potrzeb klientów, a zarazem była odpowiedzią na obecne trendy w aranżacji wnętrz. Kolekcja Dream & Fun doskonale wpisuje się w powyższe założenia – komentuje Agnieszka Rybka z Dekoria.pl.

Pościel Dream & Fun występuje w dwóch standardowych wymiarach: 160 x 200 cm oraz 220 x 200 cm. Jest sprzedawana w zestawie z dwiema poszewkami na poduszki 70 x 80 cm. Pościel jest dostępna w sprzedaży od grudnia br. Pełną kolekcję znajdziemy w internetowym sklepie www.dekoria.pl.

Komplet poscieli Start Stop

Komplet pościeli Start-Stop od Dekoria.pl

Komplet poscieli Alegria

Komplet pościeli Alegria od Dekoria.pl

Komplet poscieli Gotas

Komplet pościeli Gotas od Dekoria.pl

Komplet poscieli Mandala pinkviolet

Komplet pościeli Mandala od Dekoria.pl

Komplet poscieli Meadow

Komplet pościeli Meadow od Dekoria.pl

Komplet poscieli Nordik

Komplet pościeli Nordik od Dekoria.pl

Leave a Reply