Ściana w 3D

Wydawałoby się, ze jeśli chodzi o wykańczanie ścian, to niewiele można już wymyślić. Aranżacje wnętrz stają się coraz odważniejsze, więc ściany malowane są na wszelkie, nawet najbardziej „dzikie” kolor. Równie szalone stają się tapety – często przechodzą nawet w trzeci wymiar.

Kolor czerwony jest często wybierany, jeśli chcemy stworzyć wnętrze o zmysłowym charakterze. Jak łatwo się domyślić, aranżacja sypialni utrzymana w tej barwie jest bardzo popularna. Czerwona tapeta z wytłaczanym wzorem to bardzo dobry pomysł. Uważajmy jednak na dodatki, ich nadmiar może sprawić, że  wystrój wnętrza będzie wulgarny.

tapeta czerwona

Ściana z efektem 3 D, fot. 3D Surface

Jeśli nasz wystrój sypialni jest raczej ascetyczny, również możemy użyć trójwymiarowej tapety. Dzięki temu unikniemy nudy w najbardziej nawet minimalistycznie urządzonym wnętrzu.

tapeta biala

Ściana z efektem 3D, fot. 3D Surface

Esy-floresy na ścianie? Jak najbardziej, to świetna aranżacja sypialni dla nieco artystycznej duszy. Szczególnie, jeśli wybrane przez nas meble również mają nieco odjechane kształty. Jaki kolor wybrać? Dobrym rozwiązaniem będzie fiolet, dzięki niemu wystrój wnętrza zyska magiczny charakter

tapeta fioletowa

Ściana z efektem 3D, fot. 3D Surface

.Wytłaczane wzory na ścianie są same w sobie ozdobą, więc nie potrzebują zbyt wielu dodatków, żeby błyszczeć. Wystarczy , jeżeli wybierzemy abażur w kształcie dopasowanym do wzorów z tapety. Taka aranżacja wnętrza jest prosta, a zarazem bardzo oryginalna.

tapeta szara

Ściana z efektem 3D, fot. 3D Surface

Im bogatsze wzory na ścianie, tym bardziej należy uważać na kolory we wnętrzu. Jeśli jednak ściana utrzymana jest w spokojnym kolorze, możemy sobie pozwolić na szalone obicie fotela.

tapeta biala kwiaty

Ściana z efektem 3D, fot. 3D Surface

Sukces filmu „Avatar” pociągnął za sobą lawinę produkcji wykorzystujących technologię 3D. Jak widać, trend ten ma swoje odzwierciedlenie również jeśli chodzi o aranżacje wnętrz. W odróżnieniu jednak od tego, co powstaje na ekranie dzięki pracy grafików komputerowych, trójwymiarowej tapety możemy dotknąć, bo istnieje ona naprawdę :).

MF

One Response

  1. Anonim 5 marca 2014

Leave a Reply