Alternatywna pościel w hipsterskim stylu

Wąsy, broda, okulary z dużymi oprawkami, stary aparat i stylowy rower – to nieodłączne elementy hipsterskiego stylu. Teraz możesz mieć je wszystkie… na pościeli! Stylistki Westwing wyselekcjonowały produkty, które nadadzą Twojej sypialni alternatywny charakter. Już w najbliższy poniedziałek, 31 sierpnia, znajdziesz je na Westwing.pl.

Niech hipsterska cooltura zagości w Twoim wnętrzu! W tej wyjątkowej kampanii znajdziesz pościel z awangardowymi motywami. Poroża jelenia, kultowe wąsy lub aparat sprzed epoki. Co wybrać? Zaskoczymy Cię – tu nie musisz decydować się na jeden motyw! Hipsterski design wyróżnia miks pozornie niepasujących do siebie wzorów i kolorów. Jednak pod przykrywką chaosu i niedbałości kryje się skrupulatnie przemyślana stylizacja. Mieszkanie współczesnego hipstera stanowi połączenie nieszablonowych pomysłów, funkcjonalnych rozwiązań i niekonwencjonalnych przedmiotów.

Prawdziwy hipster ceni jednak nie tylko oryginalność, ale również jakość. Wybierając pościel, decyduje się na najlepsze materiały. W kampanii, która już w najbliższy poniedziałek pojawi się na Westwing.pl, znajdziesz pościele wykonane wyłącznie ze stuprocentowej bawełny.

Pościel hipsterska powinna być ekscentryczna i zabawna. Taka też pojawi się w tej kampanii! Wiemy jednak, że nawet właściciel brody i wąsów, stylowych okularów oraz wysublimowanego stroju czasem potrzebuje ukojenia. Gdzie, jeśli nie w sypialni powinien je odnaleźć? Myśląc o bardziej stonowanej pościeli nie tracącej jednak hipsterskiego stylu, zdecyduj się na wariant w wyszukane wzory o jasnych barwach.

W tej kampanii każdy hipster znajdzie coś dla siebie!

posciel hipsterska

Pościel dostępna na www.Westwing.pl

 

Leave a Reply