Eleganckie meble do sypialni w ciemnych kolorach

Kolekcja Paris to zestaw eleganckich mebli do sypialni, który urzeka szlachetnym odcieniem wybarwienia. Ciemny kolor okleiny urozmaicają ryflowane wstawki o nieregularnych wzorach umieszczone w centralnej części frontów mebli skrzyniowych. Ich naturalna, drewniana faktura tworzy ciekawy kontrast ze srebrnymi uchwytami. Każdą z brył otula ozdobna listwa, dzięki której meble prezentują się nie tylko dostojnie, lecz także bardzo solidnie.  

 

ciemne meble do sypialni

Kolekcja Paris

W kolekcji Paris mamy do wyboru aż 4 różnej wielkości szafy na ubrania, obuwie i różne dodatki. Dzięki szafie narożnej zaaranżujemy bardzo funkcjonalną garderobę nawet w mniejszych sypialniach. Wystarczy dostawić do niej po bokach dwie inne szafy, np. jednodrzwiową i trzydrzwiową, żeby na stosunkowo niewielkiej przestrzeni uzyskać wystarczająco dużo miejsca do przechowywania także tych rzeczy, na które nie znajdziemy miejsca w przedpokoju czy jadalni.

Łóżko, szafy na ubrania i szafka nocna z kolekcji Paris pozwolą stworzyć spójną stylistycznie i kompletną aranżację w każdej sypialni. W mniejszych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się bardziej kompaktowe łóżko o wymiarach 140×200 cm. Taki model może być też komfortowym rozwiązaniem w mieszkaniach dla singla.

W skład kolekcji Paris do sypialni wchodzą:
– Szafa (3 wielkości)
– Szafa narożna
– Łóżko (2 wielkości)
– Szafka nocna

Kolekcja Paris dostępna jest wyłącznie w salonach Agata.

Leave a Reply