Podłogi winylowe – ciche i odporne na wilgoć

Firma Kopp została wyłącznym dystrybutorem podłóg marki Floover. Produkowane w Szwajcarii podłogi winylowe Floover to najnowocześniejszy na rynku materiał podłogowy o wysokim komforcie użytkowania, przeznaczony do stosowania zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej.

Podłogi winylowe Floover to materiał PVC najnowszej generacji. Dostępne są w formie paneli na złączu UNICLIC, przeznaczonych do montowania jako tzw. podłogi pływające. W ofercie znajdują się również płytki podłogowe przyklejane do podłoża. Panele podłogowe występują w dwóch podstawowych wersjach: na rdzeniu HDF ze zintegrowanym podkładem korkowym oraz w kolekcji SPLASH2O na rdzeniu z twardego PVC –dzięki odpowiednim parametrom, każda z nich zapewnia wyjątkowe właściwości użytkowe.

podlogi winylowe

Panele na rdzeniu HDF, dzięki podkładowi korkowemu, skutecznie tłumią odgłosy uderzeniowe zapewniając ciche użytkowanie.

podloga winylowa 2

Rdzeń z twardego PVC w panelach z kolekcji SPLASH2O i SPLASH2O Light zapewnia całkowitą wodoodporność, dzięki czemu rozwiązanie idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach narażonych na ciągłe działanie wody i wilgoci.

Leave a Reply