Garderoba niczym witryna – nowoczesne drzwi do garderoby

Marka Raumplus wprowadziła nowe drzwi z zawiasami. Model RPS posiada eleganckie, nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny system zawiasów zintegrowanych z aluminiową ramą.

drzwi do garderoby nowoczesne 1

Drzwi z zawiasami RPS marki Raumplus

Nowość opracowana została przez inżynierów z działu rozwoju produktu znajdującego sieę w centrali firmy w Bremie. Zaprojektowane przez nich skrzydło drzwi RPS wykonane jest z cienkiego aluminiowego profilu w dwóch grubościach (22,5 i 29 cm), którego powierzchnia wykańczana jest elegancką anodą w kolorze srebrnym lub brązowym. Skrzydło posiada dwa dyskretne zawiasy, które ukryte są w górnym i dolnym wieńcu szafy. Jako wypełnienie stosowane jest szkło transparentne, przydymione lub barwione. Do otwierania służą minimalistyczne uchwyty w postaci prostych metalowych listewek przyklejonych do szyby. Istnieje także wersja drzwi bez uchwytu otwierana na „push”. Maksymalny wymiar drzwi wynosi 250 x 620 cm.

drzwi do garderoby nowoczesne 2

Drzwi z zawiasami RPS marki Raumplus

Ideą projektu drzwi RPS jest uzyskanie modnego efektu witryny w garderobach, przez którą widoczne są ubrania i akcesoria. Stopień widoczności wnętrza szafy zależy od rodzaju użytego w drzwiach szkła oraz od zainstalowania oświetlenia w półkach lub drążkach. Lekki i elegancki design drzwi sprawia, że świetnie komponują się z różnymi rodzajami wykończeń regałów odtwarzających rysunek fornirów lub lakierów. Zapewnia to szerokie możliwości kreowania mebli nie tylko idealnie dopasowanych do aranżacji domu, ale także niepowtarzalnych i efektownych – mówi Aneta Świderska, projektant w firmie Raumplus.

Wnętrze jest dowolnie konfigurowanie i pojawiają się w nich wysuwane półki i wieszaki, szuflady z przeszklonym częściowo frontem, czy ustawione pod kątem półki na buty. Systemy oferowane przez Raumplus dają możliwość zaprojektowania mebla na wymiar i  dopasowania go do potrzeb użytkownika.

drzwi do garderoby nowoczesne 3

Drzwi z zawiasami RPS marki Raumplus

Drzwi RPS połączone z regałem Legno obejrzeć i zamówić można w nowym showroomie Raumplus w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7. www.raumplus.pl

Leave a Reply