Hygge: nieśpieszny stan błogości w sypialni

Home&you stawia na komfort bycia w zgodzie ze sobą i bliskimi. Celebracja wspaniałych chwil, podczas których możesz miękko zanurzyć się w ulubionym kocu, słuchać relaksującej muzyki, odkrywać niezwykłe historie na kolejnych stronach książki lub oglądać fascynujący serial. Zamknij oczy i pomyśl o tym, co sprawia, że czujesz w środku tę wspaniałą błogość. Znajdź czas na to, aby czerpać radość z drobiazgów. Odkryj hygge!

Czym jest hygge? Najprościej mówiąc jest to sztuka szczęścia. To życie z uważnością i dbałością o piękno i dobre samopoczucie. To spędzanie wolnego czasu bez pośpiechu i w zgodzie z wewnętrznym rytmem, pielęgnowanie relacji z bliskimi, otaczanie się dobrze zaprojektowanymi przedmiotami. To jak nawlekanie najpiękniejszych wspomnień, które niczym naszyjnik otulają nas z czułością i łagodnością.

Skandynawski komfort

Hygge to również umiejętne aranżowanie wnętrz, w taki sposób, aby czas w nich spędzony był dla nas wytchnieniem i okazją do regeneracji. Inspiracje skandynawskim stylem nie są tu przypadkowe, w końcu hygge narodziło się w Danii i stąd podbija serca ludzi na całym świecie. Dlatego też w tym stylu główną rolę grają trzy elementy: miękkie, przyjemne tekstylia, kojący blask świec oraz designerskie dodatki, które sprawiają, że życie staje się prostsze oraz piękniejsze.

poduszka homeyou1

fot. home&you

poduszka homeyou2

fot. home&you

koc homeyou 1

fot. home&you

koc homeyou 2

fot. home&you

koc homeyou 3

fot. home&you

Zadbaj o dobry sen

Sercem Twojej sypialni jest łóżko. Biorąc pod uwagę, że przesypiamy około 8 godzin na dobę, to miejsce naszego wypoczynku musi być naprawdę wygodne i pozwalać na kreowanie najpiękniejszych snów. Home&you wie, że prześcieradło, które nie trzyma się na miejscu jest w stanie popsuć sen nawet największym śpiochom. Dlatego wszystkie dostępne w ofercie sklepu prześcieradła posiadają specjalne gumki, dzięki którym materiał nie zzuwa się i nie roluje. Ponadto sklep oferuje szeroki wybór miękkiej i delikatnej w dotyku pościeli, wśród której z łatwością znajdziesz tę w ulubionej tonacji kolorystycznej lub ozdobioną ukochanym wzorem lub printem.

posciel do sypialni 1

fot. home&you

posciel do sypialni 2

fot. home&you

Kojąca moc blasku świec

Blask świec ma ogromną moc. Wieczorom spędzonym w domowym zaciszu dodaje aurę spokoju, sprawia też, że wnętrze wydaje się być oazą, w której po prostu odpoczniesz. Świece zapachowe mają również walory cenione w aromaterapii – oddziałują na zmysły relaksując umysł. W home&you nie wyobrażają sobie długich zimowych wieczorów bez subtelnego migotania płomieni w lampionach.

lampion homeyou 1

fot. home&you

lampion homeyou 2

fot. home&you

lampa homeyou

fot. home&you

swiecznik homeyou

fot. home&you

swieca homeyou 1

fot. home&you

swieca homeyou 2

fot. home&you

swieca homeyou 3

fot. home&you

Dodatki w stylu skandynawskim to obowiązkowy element aranżacji według filozofii hygge. Cechuje je prostota, funkcjonalność i ponadczasowy minimalizm. Pastelowe kolory przełamane szarością i drewnianymi dodatkami to patent na przestrzeń, w której będziemy czuć się dobrze. Oszczędność we wzorach i postawienie na różnorodność faktur może dać zaskakujące efekty.

Hygge. To takie proste.

Leave a Reply