Wnętrza pełne awangardy

Awangardowa aranżacja domu lub mieszkania to propozycja dla odważnych. Decydując się na taki styl musimy być czujni i zachować umiar. Tylko wtedy nasz salon czy sypialnia będą zachwycające.

Jakiś czas temu awangardowe wnętrza były kojarzone z ekscentrykami. Teraz taki styl wiąże się z barwnymi pomysłami, indywidualnym podejściem do świata i ogromną kreatywnością.

Sypialnia jak ze snu

Sypialnia niemal jak z marzeń sennych? Feeria barw, migawki zdarzeń, szybko zmieniające się scenariusze doskonale znamy ze snów. Dlaczego więc nie pozwolić im się wydostać i ozdobić naszej sypialni? Marka Minka posiada w swojej bogatej ofercie mnóstwo propozycji dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywność i niecodzienne podejście do aranżacji wnętrz.

 

sypialnia 1

fot. Minka

Nad łóżkiem idealnie będzie się komponował czarny kot z ogromnymi żółtymi oczami. Fani połączenia czerni i bieli docenią tapetę z zebrą.

 

sypialnia 2

fot. Minka

Salon z kreatywnością w tle

Salon jest wizytówką całego domu. To tutaj przyjmujemy gości i relaksujemy się po całym dniu spędzonym w pracy. Dlaczego więc nie dodać mu trochę indywidualności? Jeśli uwielbiamy komiksy, to na jednej ze ścian powinien znaleźć się właśnie taki motyw.

salon 1

fot. Minka

Ciekawym pomysłem będzie również… domek z kart! Piękna, ekologiczna tapeta sprawi, że pokój dzienny będzie jedyny w swoim rodzaju. Równie pięknym motywem staną się ściany imitujące beton z niesamowitym rysunkiem.

salon 2

fot. Minka

Miłośników niebanalnego malarstwa z pewnością zadowoli tapeta nawiązująca do awangardowych obrazów. Dzięki niej wnętrze nabierze zupełnie nowego wyrazu.

salon 3

fot. Minka

Łazienka dla odważnych

Kto powiedział, że łazienka ma być nudna? To przestrzeń, którą równie dobrze możemy ozdobić tak, jak nam się podoba. Wcale nie musimy się ograniczać do białych płytek na ścianach.

lazienka 1

fot. Minka

Wielbiciele odważnych rozwiązań we wnętrzach na pewno docenią kolorową tapetę z oryginalnym motywem. Takie wnętrze idealnie będzie się komponowało z wystrojem domu. Dzięki temu uzyskamy spójność i nikt nie będzie mógł nam zarzucić, że każde wnętrze jest z innej bajki.

Pamiętajmy przy tym o umiarze, ponieważ w wypadku tak niebanalnych aranżacji nie możemy przesadzać. Jeden mocny akcent w pomieszczeniu zupełnie wystarczy.

salon 4

fot. Minka

Wnętrza dla najbardziej wymagających

Tysiące wzorów tapet Minka zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Są nie tylko pięknie, lecz również ekologiczne. Zostały wykonane w najnowszej technologii druku HP Latex na bazie wody. Dzięki temu nie zawierają trującego solwentu, szkodliwych barwników, metali ciężkich i niebezpiecznych związków chemicznych.

salon 5

fot. Minka

Dodatkowo, tapety są przyjazne dla środowiska i nie blokują oddychalności ścian. Cechują się odpornością na pleśń i grzyby, a ich stosowanie jest bezpieczne.

salon 6

fot. Minka

INFORMACJE O EKOLOGICZNYCH TAPETACH MINKA:
Materiał: 100 %  ekologiczna tapeta papierowa pokryta w pełni bezpiecznym dla zdrowia drukiem lateksowym (oddychająca, odporna na pleśń i grzyby)

Wymiary ekologicznych tapet:  dowolne
Cena: od 99 PLN za m2

salon 7

fot. Minka

salon 8

fot. Minka

Leave a Reply