Funkcjonalna szafa: idealna garderoba do małej sypialni

Szafa, która dopasuje się do wielkości Twojej garderoby? Black Red White prezentuje nową linię szaf Nadir, dzięki której można samodzielnie stworzyć idealny dla siebie model, wybierając jej wielkość, kolorystykę oraz funkcjonalne elementy wyposażenia dodatkowego. Meble dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych: ciepły dąb san remo jasny, matowa lub lśniąca biel oraz czekoladowa barwa wenge.  

szafa garderoba do malej sypialni 1

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

Szafy Nadir powstały z myślą o osobach, które poszukują idealnego schowka na wszystkie elementy garderoby. To system, który pomieści kolorowe bluzki oraz swetry i z powodzeniem może stać się elementem wystroju przedpokoju, sypialni oraz garderoby. Wszystkie modele szaf Nadir wyposażone są w drzwi przesuwne – to funkcjonalne rozwiązanie pozwala zyskać kilka centymetrów cennej przestrzeni, ponieważ nie zajmują dodatkowego miejsca nawet wtedy, kiedy są otwarte.

szafa garderoba do malej sypialni 2

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

Wiele możliwości konfiguracji pozwala samodzielnie wybrać wielkość, jak i wygląd mebli. Szafa Nadir dostępna jest aż w 12 różnych szerokościach – zaczynając od kompaktowych, mierzących 150 cm, aż po 260-centymetrowy korpus z mnóstwem miejsca na ubrania, dodatki i drobiazgi. W zależności od potrzeb można wybrać drzwi przesuwne z wbudowanym lustrem lub bez.

szafa garderoba do malej sypialni 3

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

Wielkość szafy ma duże znaczenie, ale równie ważne jest to, jak zorganizowana jest wewnątrz. Szafy Nadir dają wiele możliwości indywidualnej organizacji wnętrza, dzięki dodatkowym elementom wyposażenia, takim jak m.in. komplet trzech dodatkowych półek, kontener, czyli dodatkowy schowek na drobne przedmioty lub bieliznę, organizer na drobne elementy, podświetlany drążek, wieszaki na spodnie oraz kosze na bieliznę i buty, które montowane są na specjalnych prowadnicach z blokadami.

szafa garderoba do malej sypialni 4

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

Dobór odpowiedniego wyposażenia pozwoli zachować większy porządek i z łatwością znaleźć każdą rzecz, a rozmiar szafy, który można samodzielnie wybrać, będzie ogromnym ułatwieniem dla tych którzy poszukują szafy do mniejszego, jak i większego wnętrza.

szafa garderoba do malej sypialni 5

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

szafa garderoba do malej sypialni 6

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

szafa garderoba do malej sypialni 7

Szafa Nadir od Black Red White, fot. BRW

Leave a Reply