Nowa narzuta odmieni wystrój sypialni

Zmiana wystroju w sypialni wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Czasem zamiast robić kapitalny remont wystarczy zainwestować w odpowiednie dodatki. Zmienić poszewki na poduszki, albo kupić nową narzutę. Jaką? Najlepiej wykonaną z najwyższej jakości materiałów, pięknie wykończoną, stylową, pasującą zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Narzuty marki Antilo spełniają wszystkie te kryteria, a nawet więcej. Są przyjemne w dotyku, eleganckie, finezyjne. Dostępne w chłodnych, jak i ciepłych odcieniach.

Narzuta Vivian Grey, utrzymana w ciemnoszarej tonacji, ozdobiona eleganckim wzorem kwiatowym, będzie jak znalazł do skąpanej w szarościach, bieli czy czerni nowoczesnej sypialni.

Mające ciepły odcień beżu narzuty Saida Beige, Samara Unico czy Mael Beige świetnie podkreślą klimat klasycznej sypialni, takiej o której w dzieciństwie marzyły prawie wszystkie kobiety.

Narzuty Naya Malva oraz Melody Malva, utrzymane w szaro-wrzosowej bądź fioletowej kolorystyce, są zaś bardzo dobrym rozwiązaniem dla pełnych przepychu modernistycznych wnętrz.

Dopełnieniem narzut są piękne poszewki na poduszki, dostępne w komplecie lub nie. Eleganckie, połyskujące, ozdobione geometrycznymi czy kwiatowymi wzorami odzwierciedlają bieżące trendy w dziedzinie dekorowania wnętrz. Wraz z tymi przepięknymi, kunsztownie wykonanymi narzutami zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

narzuta na lozko 8

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 1

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 2

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 3

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 4

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 5

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 6

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 7

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 9

Narzuta marki Antilo

narzuta na lozko 10

Narzuta marki Antilo

Narzuty i poszewki na poduszki hiszpańskiej marki Antilo znajdziesz w ofercie sklepu internetowego z ekskluzywnymi dodatkami do domu Calvado.pl.

Zobacz także nową markę pościeli i pościel we wszystkich kolorach tęczy! 🙂

Leave a Reply