Elegancka sypialnia w stylu nowojorskim

Jesienne słoty nie zachęcają do opuszczania domu. Najlepiej zaszyć się w sypialni, w wygodnym, przepastnym łóżku z filiżanką herbaty oraz ulubioną książką. To najlepiej poprawi nastrój.

W łóżku spędzamy połowę życia. Dlatego warto zadbać o to, aby było wygodne i estetyczne. Zagwarantują to propozycje marki Eichholtz z salonu Clue Studio.

Sypialnia w stylu nowojorskim

Sypialnia w stylu nowojorskim to wyszukana nowoczesna elegancja. Pikowane zagłówki oraz chromowane ramy, to cytat z historii wnętrz, gdy lóżka zdobiły baldachimy. Bardzo stylowo prezentuje się zagłówek Shangri-La oraz stelaż Ganservoort.

Ważnym elementem w sypialni jest oświetlenie. Lampy na stolikach nocnych (np. model Arlington) powinny dawać ciepłe, miękkie światło. Rozłożyste abażury będą je rozpraszać, wprowadzając atmosferę przytulności, zachęcającą do relaksu.

Stoliki nocne i ławki stojące przed łóżkiem są nie tylko dekoracją. Spełnią praktyczną rolę, gdy chce się odłożyć ubranie, gazety czy pled. Elegancką propozycją jest model Beekman na chromowanych wygiętych w „x” nogach.

Sypialnia nie może się obyć bez lustra – choćby małego. Będzie ono odbijać miękkie światło. Nada też wnętrzu charakteru. Zwłaszcza lustra z wypukłą taflą – kolejny akcent przywołujący osiemnastowieczne buduary. To one były inspiracją dla modelu Cuba oraz Verso. Więcej inspiracji do zaaranżowania sypialni znajdziemy w salonie Clue Studio.

sypialnia w stylu nowojorskim 8

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 9

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 5

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 6

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 7

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 1

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 2

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 3

fot. Clue Studio

sypialnia w stylu nowojorskim 4

fot. Clue Studio

Leave a Reply