Kolekcja mebli sypialnianych ze sklejki

Sklejka powstaje z połączenia krzyżujących się warstw drewna. Wytwarza się ją zazwyczaj z brzozy, olchy bądź sosny. A jedną z jej największych zalet jest elastyczność. Materiał można dowolnie modelować, dlatego idealnie nadaje się do produkcji mebli o nietypowych kształtach. Jest także bardzo wytrzymały, a produkty wykonane ze sklejki będą służyć przez długie lata.

Te zalety docenili i wykorzystali projektanci marki Śnimisie. I tak powstał pomysł na kolekcję sypialnianą. – Zaprojektowana linia obejmuje zarówno same łóżka, jak i łóżka w zestawach z szafkami nocnymi – podkreśla Anna Paszkowska-Grudziąż, projektantka. – Łóżka powinny być przede wszystkim wytrzymałe, dlatego sklejka to idealny wybór – dodaje.

„Śnimisie” to linia 4 modeli łóżek w różnych rozmiarach. Każde z nich nosi inną nazwę, która ma ułatwić dopasowanie konkretnego modelu do swojej osobowości. Jak to możliwe? Otóż łóżka noszą wiele mówiące nazwy – TELEWIDZ, PRYMUS, ŁASUCH, PRACUŚ.

Model PRYMUS został wyposażony w wezgłowie, które jest na tyle szerokie, aby można było na nim ustawić książki, a specjalne ruchome podpórki utrzymują książki w pionie.

prymus

Prymus - projekt pracowni 81.WAW.PL

Z kolei TELEWIDZ ma wysoki i wygodny zagłówek, aby bez problemu można się na nim oprzeć i oglądać telewizję w pozycji siedzącej.

telewidz

Telewidz - projekt pracowni 81.WAW.PL

Łóżko PRACUŚ posiada natomiast szafkę nocną, która służy w dwojaki sposób. Może być typową szafką albo możemy postawić ją na łóżku i rozpocząć pracę, ponieważ jej mały blat staje się minibiurkiem.

pracus

Pracuś - projekt pracowni 81.WAW.PL

Dualną funkcję posiada także szafka nocna dedykowana do łóżka ŁASUCH, która może być typowym stolikiem przy łóżku, ale może stać się także stolikiem śniadaniowym.

lasuch

Łasuch - projekt pracowni 81.WAW.PL

W sklepie internetowym snimisie.pl można nabyć także łóżka w 3 zestawach. Tworzą je łóżka, które można dostać w wersji pojedynczej, ale rozszerzone o akcesoria pasujące do ich nazwy.

ŁASUCH został powiększony o tacę. PRACUŚ to zestaw idealny dla tych, którzy kochają swoją pracę. Po obu stronach łóżka zostały dodane półki, które pomieszczą wszystkie ważne dokumenty, a nawet laptop czy tablet. Z kolei TELEWIDZ to łóżko z panelami umieszczonymi zaraz przy podłodze, na których można trzymać w zasięgu ręki swoje ulubione filmy, a co najważniejsze – także pilot.

4 komentarze

  1. JanJan 28 lutego 2014
  2. Olga 30 stycznia 2014
  3. Marta 30 sierpnia 2013
  4. jelonek 8 sierpnia 2013

Leave a Reply