Bezpieczny grzejnik do sypialni

Sypialnia jest szczególnym miejscem w naszym domu, spędzamy w niej wiele godzin wypoczywając i śpiąc. Sen jest najważniejszym obok trybu życia i odżywiania czynnikiem wpływającym na nasze samopoczucie i witalność, należy dbać o to, aby był zdrowy. Zdrowy sen pozwala nam wypocząć i zregenerować siły na następny dzień oraz dodaje energii. Na jakość snu niewątpliwie wpływa nawilżone i czyste powietrze w sypialni oraz odpowiednia temperatura.

Przedstawiamy dwa modele grzejników posiadające system ASP eliminujący zjawisko cyrkulacji kurzu, pyłków i roztoczy w ogrzewanym powietrzu w sypialni.

nowoczesne grzejniki

Grzejnik Solius firmy Atlantic Polska - dobrze komponuje się z żywą kolorystyką ścian. Mamy do wyboru dwie wersje tego modelu - classic i wysoką. To ułatwia nam dopasowanie urządzenia do naszego wnętrza i daje więcej możliwości.

Obydwa modele posiadają niskotemperaturowy element grzewczy, który ze względu na zakres pracy nie powoduje spalania kurzu i innych zanieczyszczeń oraz nie wysusza nadmiernie powietrza w ogrzewanym pomieszczeniu.

grzejnik do sypialni

Grzejnik Alipsis firmy Atlantic Polska - ten model, który przykuwa naszą uwagę nowatorską szklaną obudową: transparentną, odporną na zarysowania i uderzenia. Model ten wspaniale prezentuje się na ścianie w mocnej kolorystyce jak: fiolet, zieleń, turkus, czerwień, pomarańcz, czekoladowy brąz.

Jaka temperatura powinna panować w sypialni?

Często przyjmuje się, że odpowiednia temperatura w sypialni powinna być o około dwa stopnie niższa niż w pozostałej części domu. Optymalna temperatura to 18°C-20°C.

Możliwość dostosowania ogrzewania do utrzymywania niższej temperatury w sypialni wpływa na dobry komfort termiczny i właściwy odpoczynek w czasie snu.

Leave a Reply