Komfortowe kolekcje mebli do sypialni

Po całym dniu pełnym obowiązków dobrze jest wracać do miejsca, w którym odpoczniemy i zregenerujemy siły. Przytulna, dobrze zorganizowana sypialnia będzie przestrzenią, gdzie się wyśpimy, naładujemy baterie, po prostu zadbamy o siebie. Black Red White przedstawia zupełnie nowe kolekcje mebli do sypialni – Helsinki, Tampa i Toulouse, dzięki którym na nowo polubimy poranne pobudki.

Czas na wiosenną metamorfozę sypialni. Stawiamy na biel, jasne dekory drewna, ład i porządek. Z najnowszymi kolekcjami mebli Helsinki, Tampa i Toulouse od Black Red White z łatwością urządzimy funkcjonalną przestrzeń idealną do codziennego relaksu.

Zestaw Helsinki to propozycja dla osób, które marzą o sypialni pełnej naturalnego wdzięku. Kolekcja łączy w sobie ponadczasową prostotę i delikatność stylu skandynawskiego. Duet świeżej bieli i subtelnych rysów drewna w kolorze dąb wellington prezentuje się idealnie i wprowadza do wnętrza mnóstwo światła. Bardzo pojemna szafa z lustrzanymi frontami, wygodne łóżko z tapicerowanym wezgłowiem i szafki nocne funkcjonalnie wykorzystają potencjał każdego wnętrza. Delikatna kolorystyka mebli to doskonałe tło dla dodatków i dekoracji w kontrastowych kolorach.

sypialnia Helsinki Black Red White

Sypialnia Helsinki, Black Red White

Miłośnikom nowoczesnych wnętrz do gustu przypadnie sypialnia Tampa. Te minimalistyczne w stylu meble zostały wykonane z troską o każdy szczegół. Przestronna szafa umożliwia organizację nawet najbardziej obszernej garderoby, a komfort użytkowania zwiększają ergonomiczne, składane drzwi z systemem cichego domykania. Dodatkowe miejsce do przechowywania zapewniają szafki nocne z trzema szufladami. Uzupełnieniem zestawu jest wygodne, tapicerowane łoże z wysokim wezgłowiem. Mebel współgra stylistycznie z innymi elementami kolekcji i tworzy komfortową przestrzeń relaksu dla dwojga.

sypialnia Tampa Black Red White

Sypialnia Tampa, Black Red White

Dla wszystkich, którzy kochają klimat dalekiej Skandynawii, firma Black Red White przygotowała sypialnię Toulouse. Jasne meble przyciągają wzrok widocznymi słojami drewna w pięknym kolorze dąb bielony. Komfortową strefę wypoczynku tworzy wygodne łoże z wezgłowiem. Jego dodatkowym atutem są dwie pojemne szuflady na pościel. Pakowna szafa, dzięki taflom lustra oraz punktowemu oświetleniu LED prezentuje się bardzo lekko, pozwalając jednocześnie na praktyczną organizację garderoby. Codzienną wygodę zapewniają także podręczne szafki nocne z szufladami i otwartymi półeczkami.

sypialnia Toulouse Black Red White

Sypialnia Toulouse, Black Red White

Więcej nowości od Black Red White można znaleźć w salonach i na brw.com.pl.

Leave a Reply