Łóżko w kształcie kołyski – kolekcja mebli do sypialni

Sypialnia Joy została zaprojektowana dla ludzi, których cieszą  drobne detale i cenią przedmioty nacechowane indywidualnością. Czerpiąc inspirację z różnorodności natury, świadomie stworzono zrównoważony kontrast pomiędzy łóżkiem w kształcie kołyski,  a  delikatnymi meblami na nóżkach.

sypialnia, lozko do sypialni

Sypialnia Joy. Projekt: dr hab. Jacek Mikołajczak. Swarzędz Home Sp. z o.o.

Dąb, to materiał o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych : cechuje go trwałość i unikalna, wyczuwalna w dotyku  struktura. Tradycyjnie kojarzy się z mocnymi ciężkimi formami. Postanowiliśmy przełamać ten stereotyp. W rękach doświadczonego projektanta Jacka Mikołajczaka i swarzędzkich stolarzy solidny dąb zamienił się w delikatne kształty komód i stolików, nie tracąc nic ze swych pierwotnych walorów. Efektowne trapezowo rozchylające się nogi i lekkie zaoblenia kształtów, to detale wymagające prawdziwego stolarskiego kunsztu i  precyzji. Każdy  element sypialni Joy został wypieszczony ręcznie, przez ludzi którzy czerpią prawdziwą radość z wykonywanej pracy.

łóżko do sypialni, sypialnia

Sypialnia Joy. Projekt: dr hab. Jacek Mikołajczak. Swarzędz Home Sp. z o.o.

Jednak prawdziwą gwiazdą kolekcji Joy jest łóżko. Pierwotną inspiracją do jego stworzenia był fotel Uschak.  – Myśleliśmy o łóżku z „uszami”, o organicznych kształtach, w które można się wtulić . Naszym celem było stworzenie łóżka, które nie będzie tylko miejscem do spania, ale radosną przystanią służącą do odzyskania równowagi po codziennych stresach – mówi Julitta Maciejewska-Walczak. Dzięki takim założeniom w łóżku Joy można się zrelaksować, pomarzyć, poczytać i przytulić. Jest przyjazne i bezpieczne. Uzyskanie tego efektu zawdzięczamy nie tylko niezwykłej formie  zaprojektowanej przez Jacka Mikołajczaka, ale także kunsztowi tapicerów, którzy zadbali o doskonałość wykonania.

sypialnia, meble do sypialni

Sypialnia Joy. Projekt: dr hab. Jacek Mikołajczak. Swarzędz Home Sp. z o.o.

Łóżka występują w wersji Pure z tapicerką z naturalnej  skóry, oraz w wersji  Luxury z obiciem z tkaniny o strukturze wełnianej flaneli. Dostępna jest wersja z podnoszonym stelażem i pojemnikiem na pościel.

Sypialnia Joy proponowana jest w 3 wersjach kolorystycznych: natur, amber i chocolate.  Barwniki wcierane są ręcznie, a powierzchnie mebli pokryte lakierami o podwyższonej odporności o efekcie matu, który podkreśla naturalne piękno dębowego drewna.

W ofercie są łóżka 160 i 180 cm, komody, szafy i szafki, toaletki, lustra i różnorodne dodatki dekoracyjne.

meble do sypialni, sypialnia

Sypialnia Joy. Projekt: dr hab. Jacek Mikołajczak. Swarzędz Home Sp. z o.o.

Leave a Reply