Designerska garderoba na każdą kieszeń

Czy sporej wielkości garderoba może być przystępna cenowo? Odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań jest system Ecoline marki Raumplus.

zabudowa garderoby 1

System Ecoline marki Raumplus

Model skonstruowany jest z płyty MDF wykończonej wysokiej klasy laminatem imitującym drewno lub lakier. Charakterystyczny dla Ecoline jest jednolity styl zabudowy, który tworzą tej samej grubości ścianki boczne, półki i fronty szuflad.

zabudowa garderoby 2

System Ecoline marki Raumplus

Naszym klientom oferujemy garderoby w szerokim spektrum cen. Od modeli premium o aluminiowej konstrukcji po wykonany z MDF ekonomiczny model Ecoline. Wybór tańszej garderoby nie oznacza rezygnacji z jakości i eleganckiego wyglądu. Niezależnie od ceny, każda zamówiona u nas garderoba jest zaprojektowana na indywidualne zamówienie i w pełni spersonalizowana. Nasze systemy dają możliwość zabudowania  niemal każdej powierzchni; w tym trudnych, jak skosy, wnęki i narożniki pomieszczeń  –  mówi Aneta Świderska, projektantka  w firmie Raumplus.

zabudowa garderoby 6

System Ecoline marki Raumplus

W garderobie Ecoline instalowane są różnej wielkości półki otwarte i zamykane, a nawet  przeznaczone do narożników w kształcie litery „L”. Szuflady wyposażone są w wyściełane alcantarą organizery na biżuterię, zegarki i inne drobne akcesoria. Dostęp do wiszącej odzieży ułatwiają tzw. pantografy, czyli drążki opuszczane za pomocą dźwigni. Z kolei do przechowywania butów idealne są wysuwane półki płaskie lub ustawione pod lekkim kątem. W zależności od potrzeb i zasobności portfela garderobę wyposażyć można w oświetlenie. Ledowe listwy  instalowane są w drążkach, frezowanych półkach, bądź jako listwy na pionowych krawędziach mebla. Światło włączane jest przez czujnik ruchu. Regał Ecoline ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdza się nie tylko jako garderoba otwarta tzw. walk-In, czy też zamknięta za którymś z modeli drzwi Raumplus szafa. System skonfigurowany może zostać również jako regał biblioteczny z dowolnym układem półek otartych, zamkniętych i szuflad.

zabudowa garderoby 7

System Ecoline marki Raumplus

Garderobę Ecoline obejrzeć można na ekspozycji w nowym showroomie Raumplus w Warszawie przy ul. Burakowskiej 5/7.

zabudowa garderoby 3

System Ecoline marki Raumplus

zabudowa garderoby 4

System Ecoline marki Raumplus

zabudowa garderoby 5

System Ecoline marki Raumplus

Leave a Reply