Dwie sypialnie: na każdą kieszeń i dla bardziej wymagających

Szukając mebli do sypialni, często wyznaczamy sobie przedział cenowy, w którym planujemy się zmieścić. Zdarza się jednak, że nawet po zawężeniu pola poszukiwań, nadal mamy wątpliwości, którą kolekcję wybrać. Wspólnie z ekspertem salonów Agata przedstawiamy dwa warianty urządzenia sypialni – tańszy (do 2,5 tys. zł) i optymalny (do 4,5 tys. zł). Każdy z nich pozwoli nam urządzić sypialnię przytulnie i komfortowo, ale w różnej stylistyce.

Podstawowymi elementami wyposażenia każdej sypialni są wygodne łóżko, ustawna szafka nocna, praktyczna komoda i pojemna szafa na ubrania. Bardziej rozbudowane kolekcje pozwalają rozszerzyć aranżację wnętrza o półki wiszące, lustro czy toaletkę. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru mebli, by w wyznaczonym wariancie cenowym osiągnąć najlepszy efekt.

Ekonomicznie

Sypialnia, którą urządzimy za niespełna 2,5 tys. złotych, może być przytulna, funkcjonalna i przyjemna dla oka. W takiej cenie otrzymamy wszystkie najważniejsze elementy wystroju – łóżko, szafę, komodę i szafkę nocną. Zazwyczaj będą to meble o nieco mniejszych gabarytach w bardziej klasycznej i stonowanej stylistyce, ale to nie oznacza, że nie zagwarantują nam odpowiedniego komfortu wypoczynku i niezbędnej przestrzeni do przechowywania ubrań i podstawowych akcesoriów. Jeśli umiejętnie dobierzemy meble, za taką kwotę mamy szanse stworzyć naprawdę ciekawą aranżację sypialni.

Szukając mebli do sypialni za 2,5 tys. zł, naprawdę mamy z czego wybierać. Dobrym przykładem jest kolekcja Norton. To spójny i kompletny zestaw, który składa się z dwuosobowego łóżka, ustawnej szafki nocnej, szafy z praktycznym lustrem oraz dwóch komód o różnych wielkościach: mniejszej – dwudrzwiowej i większej – czterodrzwiowej. Dzięki nim na pewno nie zabraknie nam miejsca do przechowywania tych ubrań i dodatków, które nie zmieszczą się w szafie. Dodatkową zaletą jest to, że od strony wizualnej te meble również prezentują się ciekawie – wyraźny rysunek usłojenia i naturalny kolor dąb sonoma czynią tę kolekcję jeszcze bardziej atrakcyjną – podpowiada Angelika Anusiewicz-Bochenek, ekspert z sieci salonów Agata.

kolekcja do sypialni norton

Kolekcja Norton

 

kolekcja do sypialni norton2

Kolekcja Norton

Ukłon w stronę designu

W przedziale cenowym do 4,5 tys. złotych znajdziemy wiele kolekcji mebli, które łączą wysokie walory użytkowe z atrakcyjnym designem zarówno w wydaniu klasycznym, jak i bardziej nowoczesnym. Jeśli posiadamy dużą sypialnię, powinniśmy raczej szukać rozbudowanych kolekcji, które pozwolą nam funkcjonalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. W przypadku mniejszych pomieszczeń, za taką kwotę mamy szansę urządzić sypialnię zestawem mebli w najmodniejszej obecnie stylistyce, które zapewnią też bardzo wysoki komfort wypoczynku.

Szeroki wybór różnorodnych kolekcji, które pozwolą nam urządzić sypialnię za 4,5 tys. złotych, pozwala na większą dowolność aranżacyjną. Dzięki temu łatwiej znaleźć taki mebel, który będzie nie tylko spełniał nasze oczekiwanie, lecz także pasował do wielkości i kształtu naszej sypialni. W tym przedziale cenowym możemy już sobie pozwolić elegancką aranżację, którą zapewni nam kolekcja Recover. Stylowe, duże łóżko z szafkami i ławą to gwarancja przyjemnego wypoczynku, a dodatkowe oświetlenie u wezgłowia umili każdemu wieczorny relaks. Zestaw uzupełniają pojemna szafa i funkcjonalna komoda. Całość prezentuje się bardzo efektownie dzięki dwukolorowemu wybarwieniu mebli – dodaje ekspert z sieci salonów Agata.

kolekcja do sypialni recover

Kolekcja Recover

kolekcja do sypialni recover2

Kolekcja Recover

Leave a Reply