Nieposłane łóżko? Zobacz te meble do sypialni

Małe mieszkania wymagają troski o wykorzystanie każdego centymetra. Wiemy, że jedna rzecz niedbale rzucona na podłogę czy na łóżko w małej sypialni powoduje wrażenie bałaganu i chaosu. Dlatego warto wyposażyć nowoczesne sypialnie w ergonomiczne meble, które pomieszczą wszystkie nasze rzeczy.

Ostatnio pisaliśmy o fantastycznych szafach do sypialni, które śmiało mogą zastąpić garderobę. Zobacz:

Dziś propozycja dla osób, które nie lubią, gdy pościel leży cały dzień na łóżku. Często, gdy urządzana jest mała sypialnia, nieposłane łóżko powoduje wrażenie bałaganu. Jeżeli chcemy, aby w naszej sypialni panował jedynie ład i porządek, wybierzmy łóżko do sypialni z pojemnikiem na pościel.

meble do sypialni2

Meble do sypialni, dostępne w sklepie Beds.pl

Przedstawiamy Diament Meblarstwa – łóżko Koli z charakterystycznymi, delikatnymi zdobieniami na nogach i zagłówku, wykonane z zapewniającego trwałość litego drewna bukowego. Zresztą tak wykończona jest cała kolekcja mebli, która składa się ponadto z komody i szafki nocnej.

meble sypialniane

Meble do sypialni, dostępne w sklepie Beds.pl

Chowanie pościeli jest bardzo wygodne – gwarantują to siłowniki pneumatyczne. Pojemnik pomieści zaś nie tylko pościel, ale również rzeczy, po które sięgamy znacznie rzadziej, takich jak zapasowe kołdry i poduszki, koce, ręczniki na zmianę czy sezonowe ubrania.

lozko do sypialni1

Meble do sypialni, dostępne w sklepie Beds.pl

Warto zwrócić także uwagę na komody z tej kolekcji. Oprócz tego, że wyposażona jest ona w liczne szuflady, umożliwiające przechowywanie wielu rzeczy, to ponadto zastosowano w niej specjalny system „push-open”, pozwalający na szybki dostęp do ich zawartości za pomocą jednego naciśnięcia bez konieczności użycia uchwytów.

komoda do sypialni

Meble do sypialni, dostępne w sklepie Beds.pl

Ta kolekcja jest więc zarówno funkcjonalna, ergonomiczna, jak i zdecydowanie uatrakcyjnia wystrój sypialni. Dlatego polecamy.

A wam jak się podoba?

2 komentarze

  1. Nieposłane łóżko 10 października 2012
  2. Anonim 2 maja 2012

Leave a Reply