Ekskluzywne łóżka od brytyjskich producentów

Cotton&Co. to marka godna zainteresowania wszystkich ceniących komfortowy sen. Ekskluzywne łóżka wprost od brytyjskich producentów można od niedawna znaleźć w warszawskim Soho Factory.

ekskluzywne lozko do sypialni 1

Łóżko Cotton&Co

Co wyróżnia ofertę łóżek Cotton&Co? Wszystko to, co niezbędne by zagwarantować iście królewską wygodę snu. Eleganckie wzornictwo, luksusowe materace wyprodukowane z najwyższą troską o jakość, funkcjonalne, pomysłowe szuflady na pościel, oryginalne zagłówki, swoboda doboru rozmiarów oraz niezwykle szeroka gama tkanin obiciowych.

ekskluzywne lozko do sypialni 2

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 3

Łóżko Cotton&Co

Właściciele marki zakochali się w brytyjskich łóżkach podczas pobytu zagranicą i postanowili sprowadzać je do Polski. Osobiście dobierali każdy produkt, chcąc by spełniał ich wysokie wymagania odnośnie komfortu, stylu, designu i konkurencyjnej ceny. W tym wypadku mamy do czynienia z rewelacyjną ceną w stosunku do najwyższej jakości, a wynika to z faktu, iż łóżka sprowadzane są bezpośrednio od brytyjskich producentów.

ekskluzywne lozko do sypialni 4

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 5

Łóżko Cotton&Co

Priorytetem jest satysfakcja klientów i ich pełny relaks. Wszystkie łóżka dostępne w Cotton&Co. spełniają standardy National Bed Federation – renomowanej organizacji skupiającej angielskich producentów materacy i łóżek. A co to oznacza? Otóż łóżka i materace z oferty Cotton&Co. to tapicerowane dzieła sztuki użytkowej. Są wysokie, niezwykle grube i wygodne! Każde z nich jest wykonane ręcznie z materiałów wyłącznie naturalnych, takich jak: wełna, bawełna, kaszmir i jedwab, obszyte belgijskim adamaszkiem. Producenci współpracujący z marką używają najwyższej jakości sprężyn kieszeniowych, dlatego materace Cotton&Co. idealnie wspierają kręgosłup i pozwalają organizmowi wypocząć.

ekskluzywne lozko do sypialni 6

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 7

Łóżko Cotton&Co

Cotton&Co. adresuje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak i do hoteli, wierząc, że komfort jest nam potrzebny zarówno w codziennym życiu, jak i podczas długich męczących podróży lub wakacyjnych wyjazdów. W przypadku oferty hotelowej wszystkie materace i łóżka posiadają niezbędne atesty (m.in. trudnopalności) jak przystało na produkty pochodzące z bardzo rygorystycznego pod tym względem rynku brytyjskiego.

ekskluzywne lozko do sypialni 8

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 9

Łóżko Cotton&Co

Firma współpracuje aktywnie z architektami i projektantami wnętrz deklarując nie tylko atrakcyjne warunki współpracy, ale przede wszystkim możliwość zaprojektowania łóżek dopasowanych idealnie do konkretnych projektów wnętrz oraz potrzeb inwestorów.

ekskluzywne lozko do sypialni 10

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 11

Łóżko Cotton&Co

Na stronie internetowej Cotton&Co. potencjalni klienci znajdą wiele przydatnych informacji i porad dotyczących doboru, zakupu, użytkowania i pielęgnacji materaców i łóżek. A jeśli chcą przetestować wyjątkową jakość łóżek Cotton&Co. powinni się wybrać na Mińską 25, gdzie w budynku nr 8 mieści się showroom firmy.

ekskluzywne lozko do sypialni 12

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 13

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 14

Łóżko Cotton&Co

ekskluzywne lozko do sypialni 15

Łóżko Cotton&Co

Inspiracje znajdują się tu www.cottonco.pl

Leave a Reply