Szybka metamorfoza sypialni…

Nadejście wiosny motywuje do zmian. Metamorfoza sypialni będzie więc idealnym ich początkiem. Podpowiadamy, jak za pomocą kilku drobiazgów, zmienić wnętrze sypialni. Sprawdź najmodniejsze trendy nadchodzącego sezonu i odmień tę przestrzeń.

#1 Prostota i minimalizm

Sypialnia utrzymana w duchu prostoty jest szalenie modna w tym sezonie. Minimalizm wprowadza spokój i harmonię we wnętrzu. Sypialnia utrzymane w tej stylistyce zaprasza do odpoczynku. Skorzystaj więc z tego i zrelaksuj się! Proste bryły geometryczne idealnie wpiszą się w styl minimalistyczny. Dzięki nim Twoja sypialnia zyska oryginalny design.

#2 Wzory

Pościel we wzory idealnie ożywi Twoją sypialnię. Pamiętaj, aby była ona wykonana z przewiewnego materiału. To z pewnością poprawi jakość Twojego snu i samopoczucia.

# 3 Wygoda i komfort

Sypialnia musi być wygodna. Wybierz więc takie tekstylia, które umilą Ci czas spędzany w tym pomieszczeniu. Miękkie poduszki, ciepłe pledy, włochate dywaniki sprawdzą się tu idealnie. Dodatki, takie jak: zapachowe świeczki, lampiony czy lampki typu cotton balls otulą wnętrze, będąc pięknym uzupełnieniem aranżacji.

Leave a Reply