Kremowa aranżacja sypialni

Prezentowaliśmy już sypialnie w odcieniach karmelu i czekolady, czas na kolejną odsłonę naszej „słodkiej” serii. Dzisiaj prezentujemy sypialnię, której kolorystyka przypomina waniliowy krem na torcie. To propozycja dla osób, które chcą uzyskać wystrój wnętrza tworzący nastrój ukojenia i wyciszenia – takie barwy z pewności go zapewnią.

Lśniąca, satynowa pościel w kolorze białym lub beżowym jest bardzo istotnym elementem, jednak to tylko połowa sukcesu. Konieczne jest odpowiednie dopasowanie innych elementów. Na początek przyjrzyjmy się podłodze. Pokrywają ją jasne płytki w delikatny, szary wzór. Takie wykończenie sprawia, ze aranżacja sypialni uzyskuje naprawdę elegancki charakter. Warto też zwrócić uwagę na oryginalne, pikowane wezgłowie łóżka.

 

kremowa sypialnia

(Aranżacja sypialni, fot. Nella Vetrina)

Aranżacja sypialni powinna  być dopracowana w najmniejszych szczegółach, zwróćmy więc szczególną uwagę na dodatki. W przedstawionej na zdjęciu aranżacji uwagę przykuwają okrągłe lustra w różnych rozmiarach umieszczone na ścianie, oraz lampa z oryginalnym kloszem złożonym z wielu małych elementów. Oczywiście wystrój sypialni nie będzie kompletny bez odpowiednich lampek nocnych – postarajmy się więc, by były efektowne, na przykład z połyskującymi elementami. Całości dopełnią złote poduszki.

 

kremowa sypialnia 2

(Aranżacja sypialni, fot. Nella Vetrina)

Przedstawiona na poniższym zdjęciu aranżacja wnętrza uzupełniona jest o jeszcze inne propozycje dodatków. Tutaj klosze lamp stojących pokrywa oryginalny, biało-brązowy deseń. Z kolei jeśli chodzi o lampy wiszące, złożone są one z połyskujących kryształków, co daje bardzo elegancki efekt. Taki wystrój sypialni to propozycja dla osób ceniących szykowne, luksusowe aranżacje. Utrzymany jest w modnym ostatnio stylu glamour.

 

kremowa sypialnia 3

(Aranżacja sypialni, fot. Nella Vetrina)

Warto, aby kremowy wystrój sypialni był uzupełniany przez złocenia – wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcie, aby przekonać się, jak dobrze się komponują. Tutaj złocenia występują na ramie lustrzanej, a także na wiszącym kloszu lampy złożonym z wielu drobnych, połyskujących elementów. Takie połączenie – jasne, łagodne barwy i złote elementy dekoracyjne – pomaga stworzyć bardzo elegancki, a zarazem dyskretny i stonowany wystrój wnętrza.

kremowa sypialnia 4

(Aranżacja sypialni, fot. Nella Vetrina)

Barwy takie jak bez i popiel świetnie się sprawdzają, jeśli planujemy urządzić tzw. pokój kąpielowy, czyli pomieszczenie łączące funkcje sypialni i łazienki. W takim wypadku bardzo ważne jest stworzenie dyskretnego, intymnego nastroju, a takie barwy mogą w tym jak najbardziej pomóc. Jeśli chcemy przełamać wystrój wnętrza jakimś kolorowym akcentem, warto wybrać kolor niebieski lub morski – świetnie sprawdzą się one na beżowym tle.

 

kremowa sypialnia 5

(Aranżacja sypialni, fot. Nella Vetrina)

Zobacz także wystrój sypialni w odcieniu karmelu

Leave a Reply