Dekoracja klasycznej sypialni

Sypialnia to miejsce wyciszających wieczornych rytuałów i poranków, które powinny wprowadzać nas w dobry nastój. Klasyczne, stonowane aranżacje to idealny pomysł we wnętrzu, w którym nie ma nic cenniejszego niż spokój, relaks i kojąca atmosfera.

Decydując o wystroju i elementach wyposażenia w miejscu, w którym odpoczywamy i śpimy, warto zwrócić uwagę na wszystkie detale. To one decydują o ostatecznym kształcie aranżacji. Odpowiednio dobrana osłona okna zapewni nie tylko tak pożądaną w sypialni intymność, ale i podkreśli styl całego pomieszczenia. W kolekcji rolet okiennych Franc Gardiner znajdziemy wiele modeli, które ciekawie wpiszą się w klasyczne aranżacje i pomogą wprowadzić atmosferę sprzyjającą wyciszeniu.

sypialnia 1

fot. Franc Gardiner

Na dobry sen

Minimalizm i klasyka, które zawsze są w modzie, jednocześnie dobrze wpływają na samopoczucie. By mieć pewność, że nic nie będzie zakłócało nam miłych chwil wypoczynku, aranżując sypialnię warto postawić na dobre, proste wzornictwo i spokojną, klasyczną kolorystykę. Wybierając rolety okienne, trzeba zwrócić uwagę na ich walory praktyczne oraz stronę estetyczną. Okno ubrane w klasyczne beże, biele i szarości, skutecznie osłaniając przed nadmiarem świtała, będzie jednocześnie pięknym, harmonijnie dobranym akcentem w sypialni zaaranżowanej w klasycznym klimacie.

Zabawa wzorem

Klasyczna aranżacja nie musi być pozbawiona fantazji i ciekawych pomysłów. Bazę, w postaci prostych mebli i spokojnej kolorystyki, warto urozmaicić za pomocą wzoru, wprowadzonego na dodatkach. Rolety okienne są świetnym miejscem na takie eksperymenty. W klasycznych aranżacjach należy jednak pamiętać, by wzór i kolorystyka pozostały w zgodzie ze stylem pomieszczenia. Delikatne motywy kwiatowe czy proste wzory geometryczne, utrzymane w stonowanych kolorach, będą świetnym uzupełnieniem klasycznej aranżacji sypialni.

sypialnia 2

fot. Franc Gardiner

Prostota i elegancja to atuty klasycznie urządzonych wnętrz. Oprawa okna, która spełniając funcie praktyczne, pozostaje jednocześnie w zgodzie ze stylem pomieszczenia, może podkreślić jego walory i doskonale spuentować stylową, spójną aranżację.

Leave a Reply