System do przechowywania: jedna garderoba, wiele możliwości

System do przechowywania Uno oferuje szerokie spektrum możliwości wykorzystania. Od garderoby otwartej typu walk-in, poprzez szafę wnękową, aż po ażurowy regał. Uno to najbardziej uniwersalny model garderoby marki Raumplus.

garderoba system 1

Garderoba Uno, fot. Raumplus

Dostosowanie modelu Uno do miejsca jakim dysponujemy we wnętrzu ułatwia aluminiowa konstrukcja na bazie pionowych słupków montowanych do podłogi, ściany lub sufitu. Elementy te są nie tylko praktyczne, ale również efektowne dzięki wykończeniu anodą w kolorze srebrnym lub brązowym. Możliwe jest również polakierowanie powierzchni  w dowolnym kolorze z palety RAL.

garderoba system 2

Garderoba Uno, fot. Raumplus

Z kolei ogromny wybór elementów wyposażenia, pozwala na konfigurowanie mebla wedle własnych potrzeb. Wśród akcesoriów uwagę zwracają częściowo przeszklone szuflady, wysuwne półki i wieszaki na spodnie, czy też ustawione pod kątem półki na buty. Ciekawie prezentuje się najnowsze rozwiązanie, czyli zawieszana na metalowej konstrukcji szafka w formie witryny ze szklanymi półkami. Raumplus nie zapomina także o odpowiednim uporządkowaniu dodatków. Biżuteria i inne drobiazgi znajdą swoje miejsce w wyściełanych czarną alcantarą organizerach, natomiast paski i krawaty zawisną na specjalnych wieszakach. W odnalezieniu elementów garderoby pomaga montowane w drążkach półkach i szufladach oświetlenie, które dodatkowo podkreśla urodę mebla.

garderoba system 3

Garderoba Uno, fot. Raumplus

O szerokich możliwościach konfigurowania garderoby i wyboru wykończeń przekonać się można na przykładzie dwóch modeli Uno, które znajdują się na ekspozycji we flagowym showroomie Raumplus w Warszawie.

garderoba system 5

Garderoba Uno, fot. Raumplus

garderoba system 6

Garderoba Uno, fot. Raumplus

garderoba system 4

Garderoba Uno, fot. Raumplus

Leave a Reply