Białe meble z lustrzaną powłoką: pomysł na sypialnię

W ofercie Agata Meble pojawiła się nowa kolekcja mebli – Moita. Jej fronty pokryte są specjalna lustrzaną powłoką.

meble do sypialni wystroj sypialni

Kolekcja Moita z oferty Agata Meble

Oferta salonów Agata Meble została wzbogacona o nową kolekcję mebli skrzyniowych Moita, dedykowaną do sypialni. Zestaw bazuje na meblach w kolorze bieli alpejskiej z szaro-metalicznymi dodatkami. Ich charakterystyczną cechą i jednocześnie niezwykłą ozdobą są fronty pokryte cienką i lekką lustrzaną powłoką. Dotyczy to nie tylko szafy, ale także małych szafek nocnych i komody. Wybrane elementy, takie jak wezgłowie łóżka, posiadają również wstawki z białej ekoskóry.

Kolekcje w kolorze białym od kilku lat regularnie pojawiają się w ofercie Agata Meble i są bardzo dobrze odbierane przez klientów. Biel sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Jest bazą do kolorystycznych eksperymentów z dodatkami, optycznie powiększa przestrzeń i jest neutralna w odbiorze. Kolekcja Moita to idealna propozycja do wnętrz w stylu glamour – mówi Angelika Anusiewicz–Bochenek z salonów Agata Meble.

Kolekcja Moita składa się z 11 elementów, które dzięki różnym rozmiarom sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych sypialniach. W zestawie znajdują się – łóżko, komody (2 rodzaje), szafy (6 rodzajów) i szafki nocne (2 rodzaje). Kolekcja dostępna jest na wyłączność we wszystkich 16 salonach Agata Meble.

Leave a Reply