Nowe kolekcje mebli sypialnianych

Sypialnia to część domu, która ma dla nas szczególne znaczenie. Dlatego wiele wagi przykładamy do jej urządzenia i do doboru odpowiednich mebli, a także do ich wyglądu i ułożenia. Najważniejsze, aby po całym dniu pełnym wyzwań i ciężkiej pracy móc w spokoju oddalić się od zgiełku i pośpiechu życia w zacisze własnej sypialni – urządzonej zgodnie z naszymi upodobaniami.

Nowe sypialnie w sklepach meblowych Abra

Sypialnia Sanary – meble dla osób ceniących sobie jasne odcienie drewna. Konstrukcja w kolorze jasnego dębu sonoma została uzupełniona szklanymi elementami. Duże łóżko ma lekko uchylony zagłówek. Uwagę zwraca przede wszystkim przesuwna szafa, wyróżniająca się pięknym, szarym szkłem w drzwiach. Na zestaw składają się również dwie szafki nocne oraz subtelna komoda z trzema szufladami.

aranzacja sypialni

Sypialnia Sanary

Sypialnia Anna – dąb sonoma tym razem łączy się z chromowanymi, pobłyskującymi dodatkami. Zaletą tej sypialni jest wyjątkowo duża szafa z pięcioma otwierającymi się drzwiami i lustrem umocowanym na całej jej wysokości. W zestawie mebli Anna znajdują się: komoda z szufladami i szafka oraz dwie nocne szafki na podręczne przedmioty.

meble do sypialni

Sypialnia Anna

I wreszcie propozycja dla osób marzących o odrobinie nieba na ziemi – sypialnia Heaven.
Prawdziwa biel alpejska ukoi zmęczone zmysły i wprawi mieszkańców w błogi nastrój. Ledowe oświetlenie w łóżku oraz lekko błyszczące kryształki na szafie i oparciu łóżka objawiają niebiańską nieskazitelność wnętrza i doskonały gust właścicieli domu. Na dwóch nocnych szafkach można położyć bardziej przyziemne przedmioty, a w cztero-szufladowej komodzie z szafką dodatkowe skarby domowników.

meble sypialniane

Sypialnia Heaven

Producentem kompletów jest firma Wimex Wohnbedarf, która od lat specjalizuje się w wytwarzaniu mebli do sypialni.

Leave a Reply