Przytulna sypialnia z cegłą w tle

To w niej relaksujemy się i regenerujemy po ciężkim dniu. Dlatego powinna sprzyjać wypoczynkowi. A dodatkowo powinna być przytulna i przyjazna, tak by przebywanie w niej koiło zmysły i pozwalało odzyskać balans.

biała cegła BJM Bricks gabinet pokoj nastolatka proj. Dorota Sobieraj

Biała cegła BJM Bricks gabinet-pokój nastolatka, proj. Dorota Sobieraj

Łóżko to główny bohater naszej sypialni. Mebel ten zajmuje zazwyczaj najwięcej miejsca. Dlatego urządzając sypialnię, w pierwszej kolejności stajemy przed dylematem, jakie łoże wybrać. A następnie… jak wykończyć ścianę za łóżkiem, która musi być dobrym tłem dla najważniejszego mebla. Dobrym pomysłem jest położenie za zagłówkiem cegły, np. BJM Bricks. Sprawdzi się ona zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Dodatkowo będzie idealną bazą do ekspozycji lustra, obrazów, plakatów czy oświetlenia. Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0.21m2, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.

cegly BJM Bricks w sypialnii proj. Mikulska Studio

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Mikulska Studio

sypialnia 2

Cegły BJM Bricks w sypialni

sypialnia 1

Cegły BJM Bricks w sypialni

sypialnia proj. michał strawa

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Michał Strawa

sypilania 2 proj. michał strawa

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Michał Strawa

BJM Bricks proj. Patrycja Dmowska 8 small

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Patrycja Dmowska

BJM Bricks proj. Patrycja Dmowska 9 small

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Patrycja Dmowska

proj. Patrycja Dmowska small

Cegły BJM Bricks w sypialni, proj. Patrycja Dmowska

Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm. Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.

Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie Klienta BJM Bricks może wykonać cegłę w dowolnym odcieniu.
Cena: 55 zł/m2  – cegła biała, 60 zł/m2  – pozostałe kolory

Leave a Reply