Dobry odkurzacz bezprzewodowy dla alergików

Alergia na takie czynniki jak roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew skutecznie potrafi uprzykrzyć życie, szczególnie w okresie wiosennym. Wybór właściwego odkurzacza, takiego jak Samsung Jet z wielowarstwowym systemem filtracji, pozwoli przynieść ulgę cierpiącym na uczulenia domownikom.

Odsetek osób cierpiących na alergie rośnie z roku na rok. To jeden z problemów zdrowotnych naszych czasów, a także duże wyzwanie dla całego otoczenia. Osoby cierpiące na alergie muszą nauczyć się jak unikać kontaktu z alergenami, a także jak ograniczać ich występowanie w domu. W przypadku uczulenia na pyłki, kurz, czy sierść zwierząt ważne jest to, aby podczas sprzątania korzystać z odkurzacza ze skutecznymi filtrami, które zatrzymają szkodliwe cząsteczki wewnątrz nie pozwalając im się wydostać ponownie do powietrza, którym oddychamy.

Skuteczność przede wszystkim

Sezon wiosenny to szczególnie ciężki czas dla alergików ze względu na pylenie roślin, dlatego dokładnie odkurzone mieszkanie to podstawa. Odkurzacz Samsung Jet to bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W. Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu Samsung Jet wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu większości cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów . To oznacza, że mieszkanie będzie miejscem bezpiecznym i zdrowym.

…niezależnie od nawierzchni

Do odkurzacza bezprzewodowego dołączone są akcesoria w postaci szczotki Soft Action oraz Turbo, które dostosowane zostały do różnych rodzajów podłóg. Specjalnie zaprojektowana elektroszczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie, które skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia z parkietów, paneli i podłóg twardych. Z kolei turbo elektroszczotka idealnie sprawdzi się na dywanach, wykładzinach i skutecznie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt. Dzięki zastosowanej w szczotkach obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością, docierając do każdego zakamarka mieszkania.

Całość uzupełniają precyzyjne akcesoria takie jak mini elektroszczotka, szczotka z miękkim włosiem, szczelinówka czy szczotka elastyczna umożliwiające dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Co więcej, w każdej chwili możemy zamienić  odkurzacz pionowy Samsung Jet™ w wygodny i skuteczny odkurzacz ręczny.

Wygoda podczas pracy i czyszczenia

System higienicznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet  zapewnia dodatkową ochronę dla alergików. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Stacja Clean Station posiada hermetyczną konstrukcję umożliwiającą uwalnianie 400 razy mniej kurzu w porównaniu do standardowych worków. Kontakt z alergenami zostaje więc ograniczony do minimum. Odkurzacz Samsung Jet™ wyposażony jest w wydajną baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent!

Trwająca wiosenna promocja to doskonała okazja do tego, aby zdecydować się na zakup bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet  i otrzymać wyjątkowy prezent od marki. Do wyboru są takie dodatki jak stacja czyszcząca, umożliwiające sprawne i higieniczne opróżnianie pojemnika na śmieci, dodatkowa bateria wydłużająca czas pracy nawet o kolejne 60 minut, lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu.

Leave a Reply