Sypialnia w kolorach jesieni

Piękna, złota jesień zachwyca przede wszystkim bogactwem niezwykłych kolorów. Nasycone czerwienie i pomarańcze, ciepłe brązy oraz stonowane zielenie w połączeniu z naturalnym drewnem stworzą niepowtarzalną aranżację szczególnie w sypialni.

aranzacja sypialni

fot. home&you

Jeśli posiadamy sypialnię urządzoną w stylu klasycznym lub kolonialnym to wprowadzenie w niej kolorów jesieni będzie strzałem w dziesiątkę! Duże drewniane łóżko z ciemnobrązową pościelą w drobne pomarańczowo-czerwone listki sprowadzi błogi sen, a dodatkowe poduszki, koc i narzuta w nasyconych kolorach sprawią, że całość będzie wyglądała efektownie oraz pozytywnie nastrajała.

Na drewnianej szafce obok łóżka możemy ustawić figurkę-sowę, świecę w kształcie kolorowych liści czy uroczy pojemnik w postaci pomarańczowej dyni. W całość z powodzeniem wkomponują się drewniane ramki z rodzinnymi zdjęciami lub obraz z przyjemnym widokiem natury.

Doskonałym uzupełnieniem będą zasłony i dywan w kolorze ciepłego brązu. Tak nasycona aranżacja to idealny kontrast dla beżowych lub jasnopomarańczowych ścian.

sypialnia2

Akcesoria i dekoracje dostępne w home&you

Leave a Reply