Pojemne meble do sypialni

Idealne meble do sypialni są nie tylko wygodne i piękne, lecz również funkcjonalne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że pomieszczoną one wszystkie rzeczy, które sprytnie chcemy schować.

Przez całe życie gromadzimy pamiątki, bibeloty i inne prywatne “skarby”. Jeśli mieszkamy w przytulnym mieszkanku, musimy nieźle się nagłówkować, by wygospodarować dla nich odrobinę miejsca. Wybierając odpowiednie meble, np. marki Visby, zyskamy pewność, że spokojnie uda nam się wszystko pomieścić, a sypialnia pozostanie przy tym uporządkowana i elegancka.

meble do sypialni lozko do sypialni

Meble do sypialni Arhus marki Visby

Łóżko z szufladami

Domeną łóżka powinna być nie tylko wygoda, lecz również pakowność. Duże szuflady stanowią dodatkowy atut. To w nich bez problemu możemy schować pościel,  poduszki czy koce.

Niezwykłą pojemnością cechuje się wysokie łóżko drewniane z czterema szufladami z popularnej serii meblowej Arhus marki Visby. Doskonale łączy w sobie walory estetyczne oraz funkcjonalność. – Łóżko zapewnia komfortowy i bezpieczny sen. Kolejnym jego atutem są cztery, pojemne szuflady, które są otwierane po dwie na każdy bok. Bez problemu pomieszczą nie tylko pościel – mówi Mariola Kacprzak z działu sprzedaży, ekspert marki Visby (www.visby.pl).

Pojemne komody

Im większa komoda, tym lepiej. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe miejsce do przechowywania bielizny, ubrań, książek lub dokumentów. Odpowiednio dobrana pozwoli na komfortowe przechowywanie niezbędnych rzeczy.

Na co zwrócić uwagę, aby zyskać jak najwięcej miejsca w sypialni? Przede wszystkim skupmy się na utrzymaniu porządku. Posegregujmy wszystkie rzeczy, np. w jednej z szuflad ułóżmy bieliznę, w innej spodnie, a w trzeciej bluzy i bluzki. Pomocne mogą okazać się organizery, dzięki którym uda nam się uzyskać ład.

Wszystkie panie na pewno docenią możliwość przechowywania biżuterii. Mogą to zrobić w jednej z szuflad komody lub w pięknej toaletce, która również wchodzi w skład bogatej oferty marki Visby.

meble do sypialni szafka nocna

Meble do sypialni Arhus marki Visby

Pakowna szafa

Szafa to – zaraz po łóżku – najważniejszy mebel w sypialni. W zależności od wielkości naszej garderoby możemy wybrać większe lub mniejsze modele. Pamiętajmy o tym, że jeśli mieszkamy w niewielkim mieszkaniu, szafa może posłużyć do schowania odkurzacza lub deski do prasowania.

W swojej ofercie marka Visby posiada wiele szaf, które są wykonane z drewna sosnowego lub bukowego. Wszystkie modele łączy ze sobą pakowność. Szafa bukowa Visby Bergman 4D została wyposażona w miejsce do wieszania strojów oraz w pojemne szafki. Dzięki temu zmieści wszystko to, co chcemy przechować.

meble do sypialni

Meble do sypialni Arhus marki Visby

Wszystko pod ręką

Udogodnieniem w sypialni jest pojemna szafka nocna, która pozwala na schowanie w niej książek lub dokumentów, które chcemy mieć pod ręką. Można na niej postawić budzik lub szklankę wody.

Szafka nocna jest szczególnie potrzebna osobom, które lubią czytać przed snem. Dzięki niej  w pobliżu znajduje się ulubiona książka.

W skład kolekcji Arhus wchodzą szafki nocne, które bez problemu można dopasować kolorystycznie do wystroju wnętrza.

Dlaczego drewniane meble?

Drewniane meble marki Visby są nie tylko eleganckie i pojemne. Ich ogromną zaletą jest trwałość i ponadczasowa klasyka. Drewno jest materiałem naturalnym, który idealnie pasuje do niemal każdego wnętrza. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wydziela substancji, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Mimo tego, że ich cena nie należy do najniższych, jest to inwestycja na lata. Nie ulegają one szybko zniszczeniu, a ich odpowiednia pielęgnacja sprawia, że pozostają piękne przez wiele lat.

Leave a Reply