Wiosenna metamorfoza sypialni

Wiosna już puka do naszych drzwi. Pora więc na zmiany! Wiosenna metamorfoza sypialni będzie idealnym pomysłem na przywitanie tej pory roku w naszych domach. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem – za pomocą kilku drobiazgów, zmienić wystrój sypialni. Sprawdź i zainspiruj się!

Sypialnia romantyczna Wendre

Postaw na minimalizm

Aranżacja wnętrza w stylu minimalistycznym jest szalenie modna od kilku sezonów. To dzięki minimalizmowi, zyskujemy przestrzeń we wnętrzu, a tym samym spokój i harmonię, które zachęcają do odpoczynku. Wybierz więc proste bryły geometryczne w kształtach elementów wyposażenia i klasyczną biel na ścianach. Dobierając dodatki do wnętrza, zachowaj umiar. Pozbądź się tego, co zbędne. Unikaj zbędnych bibelotów, które zagracą przestrzeń.

Kwiatowe wzory

Wiosna kojarzy nam się z wielością barw świeżych kwiatów. Pościel w kwiatowe wzory ożywi aranżowane pomieszczenie. Pamiętaj, aby wybrać pościel, wykonaną z przewiewnego materiału. Dzięki temu zapewnisz sobie spokojny sen i lepsze samopoczucie w ciągu dnia. Motyw kwiatów może również zdobić inne tekstylia, takie jak: poduszki czy zasłony.

Wygoda i komfort

Nie zapomnij o tym, że sypialnia powinna być wygodna i komfortowa. Postaw więc na miękkie tekstylia, takie jak: poduszki, dywaniki i pledy. Otulą one aranżowane wnętrze i sprawią, że będzie panować w nim przytulna atmosfera. Zapachowe świeczki, lampiony i lampki typu cotton balls dopełnią całą aranżację.

Leave a Reply