Miękkie i ciepłe koce na jesienne wieczory

Polska jesień nie zawsze jest złota. Deszczową aurę i chłodne dni mogliśmy już odczuć na własnej skórze. Cóż… w takie dni najchętniej zostalibyśmy w domu, otuleni ciepłym kocem, z kubkiem aromatycznej herbaty i dobrą książką w ręku. Tym, którzy jeszcze nie zdążyli zaopatrzyć się w ciepły koc Dekoria.pl prezentuje bogatą ofertę artykułów z internetowego sklepu www.dekoria.pl.

miekki i cieply koc 1

Koc od Dekoria.pl

Miękki i ciepły koc umieli nie jeden jesienno-zimowy wieczór, który spędzamy w domu przed telewizorem, z dobrą lekturą czy po prostu – odpoczywając i relaksując się w ciszy. Jeżeli zastanawialiście się na tym, jaki koc będzie najbardziej odpowiedni, podpowiadamy: największą popularnością cieszą się koce akrylowe i bawełniano – akrylowe, które znajdziemy m.in. w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl.

miekkie i cieple koce

Koce od Dekoria.pl

Cotton Cloud to wysokiej jakości koce bawełniano – akrylowe. Miłe i miękkie w dotyku są bardzo ciepłe. Koce wyróżnia doskonała jakość, modne wzornictwo, a także bogata oferta kolorystyczna. W ofercie znajdziemy zarówno produkty w jednym odcieniu, jak i te z najmodniejszymi wzorami – pepitką, zygzakami czy kropkami.

cieple i miekkie koce

Koce od Dekoria.pl

BiederlackBorbo to koce marki Bocasa. W ofercie Dekoria.pl znajdziemy je pod hasłem: koce ekskluzywne. BiederlackBorbo to niemiecka firma, która od 125 lat produkuje doskonałe jakościowo koce i pledy, które sprostają wymogą nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego roku do oferty trafia zupełnie nowa kolekcja, tworzona w oparciu o najnowsze trendy w dekoracji i wyposażeniu wnętrz.

Do trzeciej grupy zaliczymy koce i pledy hiszpańskie. Lekkie, praktyczne i poręczne, co niewątpliwie jest ich ogromną zaletą, są ciepłe i miłe w dotyku. Co ważne, łatwo utrzymać je w czystości. Gdy się zabrudzą możemy je wyprać w pralce. Tym co wyróżnia koce hiszpańskie jest ponadczasowe, skandynawskie wzornictwo, które dodaje uroku każdemu wnętrzu.

Wybór koców jest naprawdę duży, zwłaszcza w kwestii kolorystyki. To, jaki kupimy jest kwestią gustu. Warto jednak zwrócić uwagę na jego wymiary. Do otulenia się podczas chłodów wybierzmy koc o rozmiarze 150×200 cm, dla dzieci nieco mniejszy: 75×100 cm. Jeżeli koc ma dodatkowo pełnić funkcję narzuty na łóżko lub sofę, poszukajmy nieco większych rozmiarów, czyli 160×220 cm, 200×220 cm lub 240×200 cm.

Leave a Reply