Tapeta na ścianie bez widocznych łączeń

Gładka, pokryta materiałową tapetą ściana z idealnym wzorem bez widocznych łączeń? Od teraz jest to możliwe! W Salonach Dekorian pojawił się nowy produkt. Belgijskie tapety Escolys są „skrojone na miarę” do każdego pomieszczenia.

Możliwość uniknięcia kłopotliwych łączeń powstała dzięki innemu spojrzeniu na rolkę tapety i samo tapetowanie. Tapety Escolys kładzie się poziomo, a nie tak jak zazwyczaj pionowo.

zajawka9

Źródło: Dekorian

Tapeta, w zależności od wzoru, ma wysokość od 275 do 282 cm oraz szerokość 30 metrów. Dzięki temu możemy pokryć tapetą nawet bardzo długą ścianę bez konieczności dopasowywania wzoru oraz widocznych łączeń.

Dekorian EscolysWatford 1029 1

Źródło: Dekorian

Taki rodzaj tapety nosi nazwę bezszwowych lub ciągłych i jest bardzo rzadko spotykany.

Dekorian EscolysWilton 2227 3 2

Źródło: Dekorian

Tapety Escolys wykonane są z naturalnych tkanin. Dzięki temu ściana jest bardziej odporna na działanie słońca niż papier oraz bardziej zdrowa i ekologiczna niż winyl. Ściana pokryta materiałową tapetą oddycha.

Dekorian EscolysTours 2340 3

Źródło: Dekorian

Aby zapewnić ścianie jak najlepszą ochronę i łatwość pielęgnacji materiał ścienny został pokryty teflonową powłoką. Dzięki niej powierzchnia jest chroniona przed plamami. Bez obaw można wylać na nią wodę, wino, czy kawę. Płyn spłynie po tapecie nie pozostawiając plam.

Dekorian Escolyswindsor 2224 4

Źródło: Dekorian

Escolys to wzory klasyczne. Podkreślają tradycyjne wartości oraz rolę domu w życiu człowieka. Są idealnym tłem do mebli i dodatków. Dzięki nim ściany mogą być ciepłe, miękkie i delikatne jak aksamit nie tylko w przenośni, ale też w rzeczywistości.

Dekorian EscolysWatford 1208 5

Źródło: Dekorian

Leave a Reply