3 sekrety wygodnej sypialni

Marzysz o komforcie, wyjątkowej wygodzie i sypialni w prawdziwie królewskim stylu? Taki luksus nie musi być drogi, co więcej jest niemal na wyciągnięcie ręki. Wystarczy skorzystać z 3 sprytnych i nowoczesnych rozwiązań.

Sypialnia to miejsce wypoczynku i relaksu. Dlatego musi zapewniać pełną wygodę, której podstawą są dobrze dobrane meble oraz wzbogacające je akcesoria. Takie, które niewielkim kosztem przemienią ją w stylowy i wyjątkowo komfortowy apartament.

Systemy przesuwne – królewska garderoba

Systemy drzwi przesuwnych to nowoczesny sposób na efektywne wydzielanie przestrzeni. Sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach, a ich największą zaletą jest szeroki wachlarz zastosowań. – Korzystając z nich możemy otworzyć lub zamknąć miejsca, które nie zawsze powinny być widoczne – mówi Magdalena Dymek z firmy Häfele. – Ale sprawdzają się równie dobrze w projektowaniu nowoczesnej garderoby.

Drzwi przesuwne i odpowiednio dobrane okucia pozwalają na stworzenie stylowej, zabudowanej garderoby, w której pomieszczą się wszystkie ubrania i dodatki. Przy okazji zapewniają łatwy dostęp do ubrań oraz oszczędność miejsca, które zajmowałyby tradycyjne, uchylane drzwi.

sypialnia4

fot. Häfele

Podnośniki – wyjątkowa wygoda

Otwieranie frontów mebli i dostęp do ich wnętrza może być wygodniejszy. Sekretem są okucia elektryczne, które znacząco ułatwiają korzystanie z komód, czy szafek wiszących. Czy tylko? Dzięki windom firmy Häfele można np. ukryć telewizor w obudowie łóżka lub sprawić, by lustro toaletki pojawiało się tylko wtedy, gdy tego chcemy. Sekretem są elementy, które sterowane elektronicznie lub ręcznie, chowają lub eksponują wybrane części mebli.

Dzisiejsze rozwiązania znacząco zwiększają funkcjonalność naszych mebli, czyniąc je prawdziwie luksusowymi. To pięciogwiazdkowy komfort, na który każdy może sobie pozwolić – dodaje Magdalena Dymek.

aranzacja sypialni

fot. Häfele

Oświetlenie diodowe – styl i nowoczesność

Klimat wnętrza tworzy również światło. Dlatego należy zadbać, by to w sypialni było jedyne w swoim rodzaju, a do tego wydajne i energooszczędne. Oświetlenie ledowe jest w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Nowatorskie systemy takie, jak Loox  pozwalają na instalację w dowolnym miejscu, np. wezgłowiu łóżka. Emitują światło przyjazne dla ludzkiego oka, są doskonałym towarzyszem wieczornej lektury, a niski pobór mocy zadba nie tylko o kondycję portfela, ale też środowiska.

Sypialnia marzeń może stać się rzeczywistością. Wystarczy być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i przekonać się, że luksus wcale nie musi dużo kosztować. Gdy nasze meble wzbogacimy o łatwo dostępne, a przy tym nowoczesne akcesoria i okucia, szybko okaże się, że  królewski komfort jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Leave a Reply