Nowe elektroniczne systemy hydromasażu

Ciesząca się coraz większą popularnością terapia wodą łączy zalety tradycyjnego masażu z relaksującymi właściwościami kąpieli. Nowe rozwiązania Poolspa pozwolą się cieszyć zaletami hydromasażu na co dzień. Przeznaczone do naszych łazienek i oferowane w dobrej cenie wanny z hydromasażem Poolspa, przynoszą efekty, które kiedyś można było uzyskać jedynie w salonach SPA lub gabinetach odnowy biologicznej.

sd1

SD1

Łatwe w obsłudze, sterowane elektronicznie systemy charakteryzuje nowoczesny i prosty dizajn oraz szereg funkcji, które zadowolą najbardziej wymagających odbiorców. Elegancki panel sterujący znajduje się na rancie wanny. Aby uruchomić, hydromasaż wystarczy przycisnąć jedną z ikonek znajdującą się na nim. Systemy łączą masaż wodny (SD1 i SD3) jak i powietrzny (SD3) z chromoterapią czyli terapią kolorami.

Każdy system posiada cztery stałe dysze wodne na plecy, cztery płaskie dysze kierunkowe na boki oraz dwie stałe dysze wodne na stopy. Regulacja siły masażu pleców, boków oraz stóp odbywa się poprzez napowietrzanie i może być niezależna dla każdego z obszarów. Regulatory do napowietrzania znajdują się na koronie wanny.

Cztery dysze skierowane na mięśnie wzdłuż kręgosłupa masują go punktowo dzięki silnemu strumieniowi uciskowemu. Masaż wybranych mięśni ciała jest możliwy dzięki czterem dyszom bocznym, których kierunek jest indywidualnie modyfikowany. Umiejscowienie dysz sprzyja masażowi łydek, ud i bocznych partii ciała, a płaski kształt pozwala na większy komfort kąpieli. Zachowanie odpowiedniej odległości od ciała odpowiednio rozprasza wodę, dzięki czemu masaż jest bardziej łagodny, a woda opływa większe obszary ciała. Masaż na stopy działa relaksująco i odprężająco. Efekt masażu może być dodatkowo wzmocniony terapią kolorami, ponieważ w obu systemach zastosowano wielokolorową lampę LED. Światło zmienia łagodnie barwy pobudzając ciało i odprężając umysł.

sd3

SD3

Masaż powietrzny zastosowany w systemie SD3 oparty jest na kanałach powietrznych, co pozwoliło na eliminację tradycyjnie montowanych dysz powietrznych. Dzięki temu dno wanny jest płaskie, a kąpiel bardziej komfortowa. Duża liczba małych wylotów oraz ich rozkład zapewniają skuteczniejsze oddziaływanie masażu powietrznego połączonego z ozonowaniem, a specjalnie zaprojektowany system odprowadzenia wody z kanałów powietrznych, oraz ich automatyczny przedmuch ciepłym powietrzem, ułatwiają utrzymanie wanny w czystości.

Nowe propozycje systemów Poolspa to także wysoka jakość zastosowanych części, funkcjonalność oraz przemyślane rozwiązania pod kątem zachowania higieny i czystości w wannie.

W obydwu systemach zastosowane są wysokiej jakości pompy wody, a w przypadku systemu SD3 także dmuchawa powietrza. To od ich mocy zależy funkcjonalność, niezawodność systemu hydromasażu, siła wypływu wody oraz wspomaganie procesu oczyszczania orurowania i kanałów. Dzięki zastosowanej pompie systemy są wyposażone w funkcje drenażu – czyli odprowadzania wody po kąpieli z systemu masażu wodnego. W systemie wodno – powietrznym zastosowano także automatyczny przedmuch kanałów powietrznych. Dodatkowo dysze typu V ułatwiają spływ wody i zapobiegają jej pozostawaniu w orurowaniu. Ponadto system jest wyposażony w czujnik poziomu wody, który skuteczniezabezpiecza przed włączeniem hydromasażu bez wody w wannie.

chromoterapia

Chromoterapia

Nowe systemy hydromasażu wodnego SD1 oraz wodno-powietrznego SD3 przeznaczone są do popularnych wanien akrylowych linii Klio. Bogata seria prostokątnych, asymetrycznych i symetrycznych wanien zaspokoi oczekiwania klientów poszukujących praktycznych rozwiązań, wysokiej jakości w przystępnej cenie. Różnorodność typów i rozmiarów wanien Klio pozwoli na stworzenie własnego salonu SPA w dowolnej przestrzeni.

One Response

  1. Mońka 13 września 2011

Leave a Reply