Akcesoria łazienkowe: funkcjonalność z estetyką

Funkcjonalne przybory łazienkowe powinny znaleźć się w każdej łazience. Kubki, dozowniki, mydelniczki, półki, wieszaki i komplety WC dobrane do kształtu i stylu mebli, ceramiki oraz armatury, są doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Wraz z elementami dekoracyjnymi, takimi jak kolorowe tekstylia, ozdobne flakoniki perfum, naturalne świece z wosku pszczelego czy muszle, kolekcja może być kropką nad „i” wystroju pomieszczenia. Dobrym przykładem akcesoriów solidnych i trwałych, o nowoczesnym wzornictwie i ergonomicznych kształtach jest najnowsza linia przyborów łazienkowych Bella, produkowana dla firmy Galicja.

akcesoria lazienkowe 1

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Jak wybrać akcesoria łazienkowe?

Niewątpliwie należą one do sprzętów najczęściej używanych – codziennie kilkanaście razy są dotykane a woda i mydło pozostawiają na ich powierzchni osad. Dlatego właściwym wyborem, zwłaszcza do łazienki, z której korzystają dzieci, są przybory z ładnego i trwałego tworzywa lub drewna bambusowego. W odróżnieniu od chromowanego mosiądzu, stali, ceramiki czy szkła są lekkie i nietłukące się, a także na długo zachowują swój  estetyczny wygląd.
akcesoria lazienkowe 2

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Wolnostojące czy montowane w ścianie? Jeżeli wprowadzamy się do nowego mieszkania lub przeprowadzamy remont, zazwyczaj wraz z białym montażem, instalujemy też półki, wieszaki, haczyki, dozowniki oraz różnego rodzaju uchwyty: na papier, szklanki, kubki kosmetyczne czy szczotkę do WC. Jednak kiedy tylko odświeżamy wygląd łazienki, odpowiednie okażą się przybory wolnostojące lub akcesoria przytwierdzane do ściany za pomocą przyssawki czy praktycznego klipsu.
akcesoria lazienkowe 3

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Przedmiot dobrze zaprojektowany jest funkcjonalny i ergonomiczny, czyli bezpieczny i wygodny w użytkowaniu. Podajnik dozuje właściwą ilość papieru, kubek nie wyślizguje się z dłoni, a mydło z dozownika nie kapie na umywalkę, ani po naciśnięciu przycisku, nie brudzi nam ubrania, dlatego warto wybierać artykuły sprawdzonych producentów.
Funkcjonalność powinna iść w parze z estetyką. Nie potrzebujemy do tego specjalnych środków – wystarczy pomysł korespondujący z naszymi potrzebami i stylem oraz kilka drobiazgów, takich jak komplet łazienkowy Bella marki Galicja, które zepną całość  w gustowną klamrę.
akcesoria lazienkowe 4

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Czteroelementowy zestaw składa się z mydelniczki, dozownika na mydło, kubka łazienkowego i szczotki WC. Bella jest nie tylko praktyczną, ale też oryginalną ozdobą łazienki.  Praktyczną – gdyż tworzywo i drewno bambusowe, z którego wykonane są akcesoria, jest trwałe, solidne i odporne na wilgoć. Oryginalną – ponieważ kolekcja powstała z ciekawego połączenia materiałów, urzeka prostotą formy i pastelową kolorystyką – łazienkowe gadżety dostępne są w modnych w tym sezonie  barwach: krem, mięta, brudny róż i szary.
akcesoria lazienkowe 5

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Nowa linia akcesoriów Bella, dzięki swoim zaletom pasuje do różnych stylów aranżacji – przytulnych, domowych łazienek i nowoczesnych, apartamentowych SPA. Dodaje uroku, podkreśla piękno pomieszczenia, pełniąc równocześnie istotne funkcje użytkowe.
akcesoria lazienkowe 6

Akcesoria łazienkowe Bella, fot. Galicja dla Twojego domu

Leave a Reply