Lekkie jak piórko i trwałe jak tytan – nowa kolekcja umywalek

Lekkie jak piórko i trwałe jak tytan – nowe umywalki Artis od Villeroy & Boch stanowią kunsztowne połączenie. Z materii, którą tworzy innowacyjny materiał  TitanCeram, powstała forma doskonała. Bez siebie nie mogłyby istnieć! Razem osiągnęły subtelny i wyjątkowy design – według wszelkich zasad sztuki.

umywalki nowoczesne lazienki fot1

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

Metafizyka geometrii

Subtelność i delikatność zamknięta w geometrycznym kształcie – to nowa kolekcja umywalek Artis marki Villeroy & Boch. Za ich delikatną formę odpowiada materia – innowacyjne tworzywo o dużej wytrzymałości – TitanCeram. To dzięki niemu linia Artis wpisuje się w najnowsze światowe trendy, w których króluje lekkość: cienkie ściany i smukłe krawędzie. Umywalki Artis dostępne są w czterech prostych, geometrycznych kształtach: okrągłym, owalnym, prostokątnym i kwadratowym oraz w dwóch odcieniach bieli: White Alpin i Star White.  Każda z nich może pochwalić się głęboką, funkcjonalną komorą, która zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Artis – to lekkość i siła w jednym!

umywalki nowoczesne lazienki fot2

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

Sztuka precyzji

Za niezwykle lekkie linie kolekcji Artis odpowiedzialny jest mocny jak tytan TitanCeram. Ten innowacyjny materiał to efekt ponad 265-letniego doświadczenia marki Villeroy & Boch w produkcji ceramiki. TitanCeram został  opracowany specjalnie z myślą o wyjątkowych projektach premium – takich jak kolekcja umywalek Artis. Dzięki niemu ceramika osiągnęła niepowtarzalne kształty, wyjątkowo precyzyjne formy, bardzo cienkie ściany i smukłe, dokładnie zarysowane krawędzie. Jednocześnie materiał ten jest niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania. Bo delikatny design został osiągnięty z zachowaniem najwyższej jakości i trwałości produktów.

umywalki nowoczesne lazienki fot3

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

Villeroy & Boch z roku na rok unowocześnia materiał ceramiczny – by produkty marki wyróżniały się doskonałym designem i wysoką jakością. W poszukiwaniu lekkości – jako jednej z najważniejszych cech współczesnego łazienkowego wzornictwa – projektanci stworzyli materiał o zupełnie nowych możliwościach. Dzięki niemu z rzemieślniczą precyzją można tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

umywalki nowoczesne lazienki fot4

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

umywalki nowoczesne lazienki fot5

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

umywalki nowoczesne lazienki fot6

Umywalki Artis od Villeroy & Boch

Leave a Reply