Kolorowe aranżacje nowoczesnych łazienek

Wybór płytek to zawsze twardy orzech do zgryzienia. Próbujemy sobie wyobrazić naszą łazienkę lub kuchnię i ocenić, czy dany kolor lub rozmiar płytek będzie odpowiedni. Zazwyczaj jesteśmy bardzo zachowawczy i decydujemy się na uniwersalne, klasyczne barwy, jak beże i brązy. Warto jednak się przełamać i zdecydować się na wprowadzenie intensywnych kolorów do wnętrza, które ożywią aranżację i nadadzą pomieszczeniu energicznego, radosnego charakteru.

W pomarańczowym gaju

Intensywne barwy to dobry wybór dla tych, którym marzy się nowoczesna, pełna życia łazienka lub kuchnia. Apetyczne kolory kuszą swoją energetyzującą siłą, warto je jednak przełamać, łącząc je z drugą, bardziej stonowaną barwą. Przykładem udanego mariażu kolorystycznego jest kolekcja Glam Art marki Ceramstic, w której płytki w kolorze dojrzałej pomarańczy i kakao poprzetykane są modułowymi dekorami z motywem orchidei, takie dekory Asco. – Dzięki temu łazienka pobudza do działania, ale nie męczy. To wnętrze spodoba się tym, którzy z odwagą sięgają po wyraziste barwy – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

aranzacja lazienki

Kolekcja Glam Art marki Ceramstic

aranzacja lazienki2

Kolekcja Glam Art marki Ceramstic

 

Jagoda z wanilią

Tym, którzy marzą o wyrazistym kolorze we wnętrzu, ale w łagodniejszym wydaniu, z pewnością przypadnie do gustu kolekcja Bohemian marki Ceramstic. Hipnotyzujące odcienie jagody zatopionej w kojącej wanilii, poprzetykane miedzianym odcieniem złota na mozaice – to idealna kompozycja dla osób szukających w łazience ukojenia po ciężkim dniu. Powierzchnia glazury Bohemian jest muśnięta delikatnymi smugami, jakby wyszła wprost spod pędzla wyrafinowanego malarza. Dopełnienie kolekcji stanowią dekory Cabaret zdobione subtelną koronką. Połączenie wyrazistego, ale stonowanego i delikatnego koloru z jasnymi odcieniami to najlepszy sposób na wprowadzenie barw do wnętrza bez zbędnych szaleństw.

nowoczesna lazienka

Kolekcja Bohemian marki Ceramstic

nowoczesna lazienka2

Kolekcja Bohemian marki Ceramstic

 

Leave a Reply