Kabina, którą łatwiej utrzymasz w czystości

W kabinach prysznicowych wprowadzono specjalną powłokę hydrofobową. Ułatwia ona spływanie kropel wody i zapobiega tworzeniu się osadów na ścianach kabiny, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości. Powłoka dostępna jest w standardzie, bez żadnych dodatkowych opłat.       

Kabina prysznicowa to doskonałe rozwiązanie dla osób aktywnych i zabieganych, które na korzystanie z kąpieli mają zaledwie kilka minut. Właśnie z myślą o nich powstały produkty ACTIMA z serii 600. Pozwalają one na korzystanie z dobroczynnych właściwości wody osobom, które cenią swój czas. Zastosowanie specjalnej powłoki Cleancontrol to krok do tego, by móc cieszyć się do woli przyjemnością korzystania z prysznica bez konieczności częstego czyszczenia kabiny.

Cleancontrol w kabinach Actima 600

Cleancontrol w kabinach Actima 600

Cleancontrol to specjalna powłoka hydrofobowa, która redukuje napięcie powierzchniowe szkła, przyspieszając spływanie kropel wody wraz z osadzającymi się zanieczyszczeniami. To zapobiega przyleganiu brudu do ścian kabiny, a także tworzeniu się osadów z mydła i kamienia. Dzięki Cleancontrol łatwiej utrzymać czystość kabiny, jej czyszczenie nie musi być wykonywane często i nie wymaga dużego wysiłku. Można zaoszczędzić pieniądze na środkach czyszczących, a kabina wygląda jak nowa. Specjalna powłoka została zastosowana w następujących produktach serii ACTIMA 600:

Kabina kwadratowa ACTIMA seria 600, 90x90x195 cm – 1798 zł netto
Kabina półokrągła ACTIMA seria 600, 90×195 cm – 1699 zł netto
Drzwi wnękowe suwane ACTIMA seria 600, 120×195 cm – 1 399 zł netto
Drzwi wnękowe wahadłowe ACTIMA seria 600, 90×195 cm – 1 299 zł netto

Leave a Reply