Kobiece aranżacje łazienek

Każda kobieta lubi podkreślać swój charakter i indywidualny styl. Pamiętają o tym nie tylko kreatorzy mody, ale także projektanci wnętrz, którzy czerpią inspiracje z podobnych źródeł. Delikatność i prostota formy, nawiązania do natury i szeroka paleta barw to wyróżniki ponadczasowych kolekcji Grupy Paradyż, wpisujących się również w obowiązujące trendy.

Z doświadczenia wiem, że wnętrza dedykowane kobietom wyróżniają się świeżością i elegancją oraz często wykorzystują niebanalne aranżacje i dodatki. Najlepiej sprawdzają się ponadczasowe kolekcje, różnorodność kolorów i subtelne dekory florystyczne. Dzięki nim można w prosty sposób stworzyć niezwykłą przestrzeń, a przez to wyrazić siebie – mówi Agnieszka Grzegorczyk, menedżer produktu w Grupie Paradyż.

Pełna uroku

Bujna roślinność wybrzeży angielskiej Kornwalii stała się inspiracją dla kolekcji Penza / Penzo. Jej bazę stanowią tonalne płytki z rysunkiem kamienia szlachetnego – onyksu.
W kolekcji nie brakuje jednak elementów dekoracyjnych, które nadadzą wnętrzu romantyczności. Zarówno subtelne motywy kwiatowe, jak i geometryczne wzory pozwalają na dodatkowe wykorzystanie pozostałych dekoracji – mozaiki czy szklanych listew.

plytki ceramiczne

Kolekcje Penza / Penzo

Dwie natury

Abrila / Purio to płytki, które łączą w sobie wzory inspirowane zarówno światem natury,
jak i tętniącym życiem miastem. Modne, błyszczące powierzchnie i kolory płytek bazowych – bianco i grafit – można uzupełnić delikatnymi dekoracjami kwiatowymi. Z drugiej strony, geometryczne inserta pozwolą nawiązać do kosmopolitycznego i pełnego energii stylu miejskiego.

Abrila Purio

Kolekcja Abrila Purio

Barwne wnętrze

Pastelowe kolory – niebieski, biały i koralowy – kolekcji Salva / Salvo wprowadzą do wnętrza powiew świeżości. Żywe motywy roślinne oraz geometryczne dekoracje, wykonane przy pomocy nowoczesnej technologii druku cyfrowego, nadadzą płaskiej powierzchni ścian wrażenie trójwymiarowości.

plytki ceramiczne2

Kolekcja Salva / Salvo

Z kolei delikatna biel, spokojna szarość i wrzosowy fiolet to podstawowe kolory łazienkowej kolekcji Gozee / Purio. Paletę barw podkreślą inserta o misternych wzorach kwiatowych lub geometrycznych.

Gozee Purio

Kolekcja Gozee / Purio

Leave a Reply