Wytrzymałe i modne wanny akrylowe

Przygotowując się do remontu łazienki, często stajemy przed dylematem co wybrać, prysznic czy wannę? Decydując się na wybór wanny, pamiętajmy o tym, aby wykonana była ona z najlepszych materiałów, które będą służyły nam przez długie lata.

modne wanny akrylowe 1

Wanna KOŁO SPLIT

Wanny KOŁO zostały zaprojektowane, aby spełniać elementarne potrzeby człowieka. Dodatkowo zapewniają komfort i ergonomię, jednocześnie dzięki dbałości projektantów są atrakcyjnie wizualnie i przystosowane nawet do najbardziej wymagających aranżacji. Wszystkie wanny KOŁO wykonane zostały z odpowiedniej grubości, najlepszego akrylu sanitarnego na świecie -Lucite®

Akryl Lucite®, posiada odpowiednią twardość. Jest lekki, a jednocześnie niezwykle wytrzymały w codziennym użytkowaniu. Powierzchnia akrylu w zależności od modelu wanny to 3,5 do 5 mm. Dzięki odpowiedniej twardości taki akryl jest również odporny na zarysowania. W wannach wykonanych z akrylu dłużej utrzymuje się stała temperatura kąpieli, a gładka i ciepła powierzchnia daje przyjemne odczucie w kontakcie ze skórą.

modne wanny akrylowe 2

Wanna KOŁO SPLIT

Dzięki swojej wyjątkowo gładkiej i nieporowatej powierzchni, akryl stosowany w produktach KOŁO jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Do jego czyszczenia wystarczy użyć stosowanych powszechnie środków czyszczących, a na końcu dokładnie spłukać i wysuszyć czystą i miękką ściereczką.

Dodatkowym atutem poprawiającym komfort użytkowania wanien KOŁO jest wzmocniony rant, który poprawia ich stabilność. Wzmocnienie rantu zastosowano np. w wannach Clarissa i Progress.

modne wanny akrylowe 4

Wanna KOŁO Clarissa

Do wanien prostokątnych KOŁO proponuje panele wykonane z wilgocioodpornej płyty MDF, które charakteryzuje trwałość i łatwy montaż. Panele są alternatywą do płytek ceramicznych. Ich montaż możliwy jest na dwa sposoby – narożny i wnękowy, wraz z zestawami profili, pozwalają dopasować rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

modne wanny akrylowe 3

Wanna KOŁO SPLIT

Wszystkie wanny marki KOŁO spełniają normy EN14516 i objęte są siedmioletnią gwarancją.

Leave a Reply