Dekory z Wieżą Eiffla wg Macieja Zienia

Gospodarz wielkiej piłkarskiej imprezy – Euro 2016, Francja, to państwo, które inspiruje osoby związane z modą i designem. Jej stolica ma w sobie coś fascynującego, romantyczną duszę, ale też wyrafinowany smak. W nowej odsłonie swojej kolekcji dla Grupy Tubądzin pokazał to polski projektant – Maciej Zień. Dekory ścienne z kolekcji Paris pozwolą nadać wnętrzu nietuzinkowego charakteru. Pojawiła się na nich kultowa już Wieża Eiffla oraz historyczna topografia Paryża.

Łuk Triumfalny, aleja Jardin des Tuileries, plac de la Concorde czy Pola Elizejskie – wszędzie tam będziemy mogli dostać się dzięki nowym płytkom Macieja Zienia stworzonym dla Grupy Tubądzin. Kolekcja Paris to kwintesencja stylu i elegancji, które charakteryzują to miasto. Sześcio- lub ośmioelementowe dekory ścienne z obrazem Wieży Eiffla, czy topografią Paryża, nadadzą wnętrzu ciekawego charakteru. Idealnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzach prywatnych, ale też publicznych, jak np. w kawiarniach.

Płytki z kolekcji Paris są utrzymane w stonowanej kolorystyce: bieli, czerni oraz odcieniach beżu i brązu. Znajdziemy w niej dekory, mozaiki podłogowe oraz płytki ścienne i gresowe.

Kolekcja Macieja Zienia stworzona dla Grupy Tubądzin jest dokładnie taka jak to miasto, subtelna i delikatna, a jej piękno wyrażone jest w prostych formach.

dekory scienne z wieza Eiffla 2

Kolekcja Macieja Zienia dla Grupy Tubądzin

 

dekory scienne z wieza Eiffla 1

Kolekcja Macieja Zienia dla Grupy Tubądzin

Leave a Reply