Prywatny wodospad w łazience

Prezentujemy rozszerzoną dotychczasową ofertę baterii łazienkowych o nową serię, wyposażoną w joystick podkreślający innowacyjność i dbałość o każdy szczegół.

Seria zaprojektowana przez projektanta Antonio Bullo, współpracującego z Roca od lat, obejmuje aż trzy typy baterii umywalkowych i jedną wannowo-natryskową ścienną z zestawem natryskowym. Różnorodność baterii umywalkowych pozwala na liczne kompozycje z umywalkami. W serii znalazły się: bateria umywalkowa sztorcowa niska, wysoka i podtynkowa. Baterie Evol zainspirowane naturalnym źródłem wody, wyposażone są w otwarte wylewki tworzące efekt wodospadu. Organiczna forma i geometryczne linie podkreślają innowacyjność, tworząc swoisty naturalny pejzaż. Seria Evol to ukłon w stronę natury połączony z najbardziej zaawansowaną technologią.

Domowy wodospad

Domowy wodospad

Wyposażone w designerski i wygodny joystick baterie, mają możliwość kontroli przepływu wody, co pozawala na jej oszczędność nawet do 35%. Maksymalny przepływ wody wynosi 8 litrów na minutę przy bateriach umywalkowych oraz 18 litrów przy baterii wannowo-natryskowej. Wykończenie najwyższej jakości chromem znacznie ułatwia utrzymanie baterii w czystości, a ich konserwacja jest ograniczona do minimum.

Roca rozszerza dotychczasową ofertę baterii łazienkowych o nową serię Evol, wyposażoną w joystick podkreślający innowacyjność marki i dbałość o każdy szczegół.

Seria baterii łazienkowych Evol jest rekomendowana do kilku kolekcji ceramiki łazienkowych: Urbi, Khroma, Veranda i Art. Połączone ze sobą zestawy pozwalają na niekończące się możliwości aranżacyjne i stworzenie własnej przestrzeni łazienkowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Firma Roca, jako jeden z niewielu producentów baterii, zajmuje się wytwarzaniem każdego z jej elementów m. in. korpusu baterii i głowic. Dzięki temu, ma możliwość ścisłej kontroli wszystkich etapów procesu produkcji, a tym samym udzielania dziesięcioletniej gwarancji na szczelność zaworów ceramicznych oraz pięcioletniej gwarancji na korpus i jakość powierzchni chromowanych baterii. Baterie Roca są trwałe, szczelne i odporne na odkształcenia. Korpus baterii cechuje wysoka jakość wykonania, co w połączeniu z trwałością głowicy gwarantuje niezawodną funkcjonalność w długim okresie użytkowania.

Przykładowe ceny sugerowane baterii czasowych firmy Roca:
• Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa z automatycznym korkiem – 1700 zł netto, 2074 zł brutto
• Jednouchwytowa bateria umywalkowa sztorcowa wysoka z automatycznym korkiem – 2200 zł netto, 2684 zł brutto
• Jednouchwytowa bateria umywalkowa podtynkowa – 1700 zł netto, 2074 zł brutto
• Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa ścienna z zestawem natryskowym – 2500 zł netto, 3050 zł brutto

Leave a Reply