Brodzik prysznicowy XXL

Prezentujemy poniżej kolekcję płaskich brodzików do zabudowy w płaszczyźnie podłogi. Ważną częścią tej oferty jest seria brodzików Superplan i Superplan XXL o wyjątkowo dużych rozmiarach.    

Oferują one obszerną przestrzeń pod prysznicem, a zabudowane w płaszczyźnie podłogi zapewniają bezprogowe przejście pomiędzy strefą łazienki, a powierzchnią prysznicową spełniając w ten sposób najwyższe wymagania stawiane przed urządzeniami wykorzystywanymi we współczesnej kulturze łazienkowej. Łączą w ten sposób elegancję rozwiązań wzorniczych z zaletami stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus

Nowy brodzik prysznicowy KALDEWEI Superplan Plus

Od marca 2011 roku ten asortyment został wzbogacony o kolejny, niezwykły wariant: brodzik KALDEWEI Superplan Plus. Nowym elementem, podwyższającym jego walory architektoniczne oraz użytkowe, jest emaliowana pokrywa odpływu w pełni zintegrowana z płaszczyzną brodzika. Powierzchnia do stania jest dzięki temu całkowicie płaska i jednolita optycznie. Użytkownik otrzymuje idealne połączenie wzornictwa, komfortu kąpieli i walorów użytkowych.

Uzyskanie jednolitej, płaskiej powierzchni, gdzie pokrywa odpływu jest zintegrowana z płaszczyzną brodzika to duże osiągnięcie inżynierów z firmy KALDEWEI. Nowe rozwiązanie było możliwe dzięki zastosowaniu wyjątkowego, innowacyjnego zestawu odpływowego KA 125 o zwiększonej przepustowości wody. Jego specjalna konstrukcja pozwoliła na zbalansowanie walorów architektonicznych oraz użytkowych. Dała możliwości bardzo niskiej zabudowy (tylko 109 mm) i „schowania” pokrywy odpływu w powierzchni brodzika bez zmniejszenia szybkości odpływu wody.

Brodzik KALDEWEI Superplan Plus odpływ

Brodzik KALDEWEI Superplan Plus - odpływ

Nowy brodzik KALDEWEI Superplan Plus jest dostępny w dwunastu wymiarach, od 90 x 90 przez 70 x 120 aż do 120 x 120 cm. W wyposażeniu opcjonalnym dostępne są powierzchnia uszlachetniona, ułatwiająca jego utrzymanie w czystości lub powierzchnia przeciwpoślizgowa, zwiększająca bezpieczeństwo pod prysznicem. Decydują one nie tylko o atrakcyjności brodzików ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm, lecz również o ich przewadze nad powierzchniami prysznicowymi wykonanymi z płytek ceramicznych wyposażonych w odpływ liniowy.

Leave a Reply