Łazienka w bieli – subtelne, ale nowoczesne aranżacje łazienek

Uczucie świeżości i czystości, przejrzystość wnętrza, a przede wszystkim ponadczasowy charakter – to efekt, który możemy uzyskać dzięki białej aranżacji łazienki. Ceramika Paradyż przedstawia trzy nowe kolekcje płytek, dzięki którym stworzymy harmonijny i ciekawy wystrój.  Adilio, Binita oraz Nirrad – to propozycje dla miłośników wnętrzarskiego ładu i nowoczesnych detali.

 

biala lazienka, aranzacje lazienek 1

Kolekcja Adilio, Ceramika Paradyż

 

Łazienka w bieli to przede wszystkim bezpieczny wybór na długie lata. Biel to kolor standardowy i neutralny, stanowiący idealne tło dla dodatków. Nie poddaje się on przemijającym trendom, i pozwala na szybką zmianę aranżacji za pomocą elementów dekoracyjnych. Jasne, nowe kolekcje płytek ceramicznych Ceramiki Paradyż, to przede wszystkim subtelna estetyka w nowoczesnym wydaniu. To także idealny sposób na optyczne powiększenie małego wnętrza łazienki. Biel jest kolorem, który w najmniejszym stopniu pochłania światło, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Decydując się na łazienkę w jasnym kolorze, warto wybrać płytki i dekoracje, które przełamią monochromatyczność aranżacji. W tej roli świetnie sprawdzą się kolekcje płytek Ceramiki Paradyż – Adilio, Binita i Nirrad.

Adilio – geometryczny minimalizm

Kolekcja Adilio to połączenie harmonijnych kształtów, różnych odcieni bieli i aksamitnego beżu. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój i ład we wnętrzu. Delikatność kompozycji, w której dominuje jasna kolorystyka, możemy przełamać za pomocą nowoczesnych płytek dekoracyjnych, które swoim strukturalnym wzorem, nawiązują do elementów natury. Geometryczna prostota kolekcji w połączeniu z czystym kolorem, to propozycja dla wszystkich miłośników świeżego minimalizmu i rozmaitych możliwości aranżacyjnych.

biala lazienka, aranzacje lazienek 2

Kolekcja Adilio, Ceramika Paradyż

biala lazienka, aranzacje lazienek 3

Kolekcja Adilio, Ceramika Paradyż

biala lazienka, aranzacje lazienek 4

Kolekcja Adilio, Ceramika Paradyż

biala lazienka, aranzacje lazienek 5

Kolekcja Adilio, Ceramika Paradyż

Binita – dostojność natury

Płytki bazowe z kolekcji Binita inspirowane są rysunkiem agatu – pięknego, półszlachetnego minerału. Jego charakterystyczny, liniowy wzór występuje w kilku różnych grafikach i odcieniach, dając wrażenie obcowania z naturalnym materiałem. Kolekcja rektyfikowanych płytek Binita, w zestawieniu z drewnem oraz z minimalistycznymi dodatkami, stworzy wnętrze szlachetne i eleganckie.

biala lazienka, aranzacje lazienek 6

Kolekcja Binita, Ceramika Paradyż

biala lazienka, aranzacje lazienek 7

Kolekcja Binita, Ceramika Paradyż

Nirrad – powiew lekkości

Perłowe kolory i subtelne wzornictwo sprawiają, że kolekcja Nirrad jest jednocześnie elegancka i uniwersalna. Dominująca biel została przełamana srebrnymi wzorami i deseniami. Kolekcja Czystość formy, subtelność wzorów oraz delikatność barw to zalety, dzięki którym stworzymy przestronne wnętrze. Wyróżnikiem kolekcji są zdecydowane inserta z subtelnym motywem graficznym lub geometryczną strukturą.

biala lazienka, aranzacje lazienek 8

Kolekcja Nirrad, Ceramika Paradyż

biala lazienka, aranzacje lazienek 9

Kolekcja Nirrad, Ceramika Paradyż

Adilio / Rivo
Format podstawowy płytki ściennej w cm: 29,5×59,5
Elementy kolekcji: płytka ścienna, płytka podłogowa (39,5×39,5), inserta strukturalne (29,5×59,5)  listwa (2,3×59,5)
Kolorystyka: Bianco, Beige
Przeznaczenie:  łazienka, kuchnia, salon
Cena brutto: płytka ścienna 99,89 zł/m², płytka podłogowa 89,18zł/m², listwa  34,75zł/szt
Inne cechy: rektyfikacja krawędzi, tonalność

Binita / Binito
Format podstawowy płytki ściennej w cm: 29,5×59,5
Elementy kolekcji: płytka ścienna, płytka podłogowa (39,5×39,5), mozaika cięta (29,5×29,5), kostka (2,3×2,3), listwa szklana (2,3×59,5)
Kolorystyka: Bianco, Beige, Brown, Grys
Przeznaczenie:  łazienka, kuchnia
Cena brutto: płytka ścienna 99,88zł/m², płytka podłogowa 89,18zł/m², dekoracje ścienne 54,57zł/szt., mozaika cięta 39,36zł/szt., listwa  34,44zł/szt.
Inne cechy: rektyfikacja krawędzi, tonalność

Nirrad / Niro
Format podstawowy płytki ściennej w cm: 20×60
Elementy kolekcji: płytka ścienna (20×60), płytka podłogowa (40×40), listwa (4×60)
Kolorystyka: Bianco, Grys
Przeznaczenie:  łazienka, kuchnia
Cena brutto: płytka ścienna 67,65zł/m², płytka podłogowa 67,65zł/m², dekoracje ścienne 36,65zł/szt., listwa  20,91zł/szt.

Leave a Reply